Interwencja policji, śpiewanie w samochodzie w towarzystwie gwiazd i pozowanie do zdjęć w gangsterskich scenach. Za nami już dziewiąty odcinek Top Model Polska 6. W tym odcinku jurorzy show zafundowali uczestnikom sporą dawkę emocji. Kto pożegnał się z programem?

W 8 odcinku Top Model 6 pożegnaliśmy się z Mateuszem Zapotockim. Gośćmi tego odcinka były Tamara Gonzales Perea , która pomagała uczestnikom stworzyć kreacje dla Joanny Krupy iMichała Piróga, oraz Weronika Książkiewicz, która ułatwiła modelom wcielenie się w role podczas sesji zdjęciowej z udziałem młodych kucharzy z Masterchefa Juniora. A co działo się w 9. odcinku Top Model?

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA ODCINEK 8: być jak Dawid Woliński i sesja z mistrzami MasterChef Junior

9. odcinek Top Model 6

Pierwszym zadaniem postawionym przez uczestników było wystylizowanie się w klimacie teledysków trzech polskich artystów i nagranie fragmentu piosenki w samochodzie. Kierowcami modeli okazały się gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Michał Szpak,Dawid Kwiatkowski i Reni Jusis, które zostały tak ucharakteryzowane, że większość modeli początkowo ich nie rozpoznała. To właśnie ich utwory mieli wykonać uczestnicy. Wygrała grupa Reni Jusis. Szczególnie doceniono Darię Zhalinę, która świetnie sprawdziła się w tej roli.

Następnym zadaniem był udział w reklamie marki Aussie, która jest jednym ze sponsorów programu. W tej konkurencji uczestnikom pomagał Filip Bobek, jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, którego talent mamy aktualnie okazję podziwiać w Signielce. Nie najlepiej poradzili sobie Patryk Grudowicz – okazało się, że model ma ogromne braki jeśli chodzi o język angielski oraz Ewa Niespodziana, która nie nauczyła się tekstu. Zadanie wygrała Ada Daniel. W nagrodę miała okazję zobaczyć się z synkiem oraz mężem.

Top Model 6: sesja zdjęciowa

Ostatnim zadaniem postawionym przed uczestnikami Top Model 6 była sesja zdjęciowa w wykonaniu Jacka Kołodziejskiego. Zanim jednak rozpoczęto przygotowania do sesji, na planie rozegrała się dziwna sytuacja. Nieoczekiwanie pojawił się radiowóz policyjny – zażądano wyłączenia kamery i aresztowano Michała Piróga. Chwilę później okazało się, że była to jedynie odegrana przez aktorów scenka, która miała wprowadzić modeli w klimat sesji. Dowodzącym policyjną akcją był aktor Jan Wieczorkowski, który pomógł modelom pozować do zdjęć w gangsterskich scenach. Uczestnicy wcielili się w zabójców, bandytów lub panie do towarzystwie. Świetnie sprawdzili się w tym zadaniu Adam Niedźwiedź oraz Ewa Niespodziana. To zadanie nie poszło jednak najlepiej Natalii Karabasz i Kamili  Warzesze. W 9. Odcinku Top Model 6 pożegnała się Kamila Warzecha.  

Top Model 6: odcinek 10.

A co czeka modeli w kolejnym odcinku? Pozowanie na torze wyścigowym, udział w pokazie Mariusza Przybylskiego na Fashion Week w Białymstoku oraz sesja zdjęciowa przed obiektywemMarcina Tyszki. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: TOP MODEL POLSKA gorący romans, walka o prawa człowieka i emocjonujący casting. Zobaczcie co działo się w 7 odcinku Top Model 6

Zobacz: