Top Model 6 powoli dobiega końca. Za nami finałowy 12. Odcinek tej edycji. Niestety z programem musiało się pożegnać dwóch uczestników – Natalia Karabasz i Daniel Tracz. Jak wyglądała ich droga do półfinału?

Program Top Model od samego początku cieszy się zainteresowaniem widzów. Za nami już pięć edycji i pięciu zwycięzców, którzy podbijają świat modelingu. Niestety z programem musieli się pożegnać Natalia i Daniel. To jednak nie oznacza, że ich przygoda z modelingiem dobiegła końca, wręcz przeciwnie, dopiero się zaczyna.

Postanowiliśmy przypomnieć Wam, jak wyglądała ich droga do finału. Daniel Tracz początkowo miał opory przed tym, by zaakceptować swoją nową fryzurę, który zyskał na głowie odcień platyny. Metamorfoza w przypadku Natalii Karabasz przebiegła łagodnie – wzmocniono jej jedynie dotychczasowy kolor.

ZOBACZ:Top Model 6 - metamorfozy uczestników

Jednym z trudniejszych zadań z pewnością była naga sesja uczestników. To było trudne zadanie dla Natalii, ale Danielowi nie sprawiło ono trudności.  Z pewnością ciekawa przygoda czekała ich w kolejnym odcinku, w którym modele mieli przejść po przezroczystym wybiegu na wysokościach. To zadanie okazało się wyjątkowo niebezpieczne –Natalia Karabasz poślizgnęła się i spadła z wybiegu. Na szczęście skończyło się tylko na strachu, stłuczonej łopatce i zadrapanej nodze.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA odważna sesja zdjęciowa i wybieg na wysokościach. Kto wypadł najlepiej? [ZDJĘCIA]

Sesja zdjęciowa ze szczurami okazała się tylko „straszna” z nazwy i zarówno Daniel, jak i Natalia świetnie sobie poradzili z tym zadaniem. Daniel Tracz w kolejnym odcinku musiał pozować ze swoim rywalem, Adamem Niedźwiedziem, ale w ich przypadku okazało się, że kto się czubi ten się lubi. Panowie pogodzili się i w kilku ostatnich odcinkach widać było, że narodziła się między nimi przyjaźń.

Natalia Karabasz i Daniel Tracz dotarli do półfinału. Uczestnicy świetnie poradzili sobie na sesji zdjęciowej na ulicach Madrytu, a pozowali w tym zadaniu razem. Castingi do pokazów nie poszły im najlepiej. Niestety musieli pożegnać się z programem. Zobaczcie, jak przebiegała ich droga w Top Model!