Za nami kolejne zmagania uczestników Top Model 6. Tym razem poprzeczka została ustawiona dla uczestników bardzo wysoko. W środku nocy modeli obudziła Kasia Sokołowska, która przeprowadziła z nimi próbę chodzenia po wybiegu. Dodatkowym utrudnieniem była równoważnia, z którą musieli się zmierzyć.

Następnego dnia uczestnicy dowiedzieli się, po co potrzebne były im nocne ćwiczenia na catwalku. Modele wzięli udział w pokazie mody rozstawionym na kontenerach na wysokości piątego piętra. Zadanie było wyjątkowo trudne. Wsparcia udzielała uczestnikom gość tego panelu, modelka Sandra Kubicka.  Z zadaniem świetnie poradzili sobie Kamila Warzecha, Mateusz Mil czy Daniel Tracz. Nie najlepiej poradził sobie Sasza Muzheiko, Ewa Niespodziana czy Mateusz Zapotocki.

 [Instagram @topmodelkpolska]

Dla jednej z uczestniczek przejście po przezroczystym wybiegu z wysokimi obcasami okazało się wyjątkowo niebezpieczne. Natalia Karabasz poślizgnęła się i spadła z wybiegu. Modelka podpięta była pod zabezpieczające ją liny, dzięki czemu nic poważnego się jej nie stało. Mimo wszystko na planie pojawiła się karetka, która zabrała dziewczynę do szpitala. Skończyło się na strachu, stłuczonej łopatce i …zadrapanej nodze. Po kilku godzinach modelka powróciła do domu uczestników.

[Instagram @topmodelkpolska]

Następne zadanie wcale nie okazało się prostsze. Sesja zdjęciowa autorstwa Przemka Dienisa odbyła się  w dość nietypowych warunkach.  Uczestnicy musieli zmierzyć się ze strachem przed szczurami i robakami. Z zadaniem nie poradził sobie Mariusz Tomczak. Z kolei najlepiej poradziła sobie Daria Zhalina, Adam Niedźwiedź i Kamila Warzecha.

[Instagram @topmodelkpolska]

Niestety po naradzie, jury zdecydowało się pożegnać z Mariuszem Tomczakiem, któremu nie poszła zarówno sesja, jak i przejście po wybiegu. Zarówno w jednym, jak i drugim zadaniu Mariusz nie potrafił przełamać swoich lęków.

Czym zaskoczy nas siódmy odcinek Top Model 6?

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie kampanii społecznych na tematy, o których jest ostatnio głośno – prawa kobiet, uchodźcy czy związki jednopłciowe. Modele będą pracować w grupach. Co więcej, w tym odcinku po raz pierwszy wezmą udział w castingu do agencji modeli, które przeprowadząAnna Jagodzińska (topmodelka) oraz Gosia Leitner (właścicielka agencji). Uczestników show zobaczymy także w sesji zdjęciowej pod hasłem make love not war. Kto w kolejnym odcinku pożegna się z Top Model Polska?

ZOBACZ TAKŻE: Top Model Polska naga sesja uczestników Top Model. Kto wygrał odcinek, a kto odpadł? Zobaczcie, co się działo [ZDJĘCIA]