Od września na antenie stacji TVN kolejni uczestnicy walczą o tytuł Top Model. W tym, już szóstym sezonie ponownie mamy okazję oglądać młode dziewczyny, które chcą spełnić swoje marzenie. Nie brakło również mężczyzn, którzy także marzą o światowej karierze.

Castingi do programu nagrywane były od początku wakacji. Na szczęście dzięki jurorom show, czyli Joannie Krupie, Dawidowi Wolińskiemu, Kasi Sokołowskiej oraz Marcinowi Tyszce, fani programu mieli okazję podejrzeć jak wyglądają  kandydaci do zaszczytnego tytułu.

Zobacz: Top Model ruszyły castingi do 6. edycji programu. Czy wśród uczestników jest przyszły zwycięzca? [ZDJĘCIA] >>

Co więcej do sieci jeszcze przed emisją wyciekały zdjęcia wyjątkowych stylizacji, w jakich pojawiała się na castingach Joanna Krupa. Jak przystało na gwiazdę prosto z Hollywood, modelka najczęściej pojawiała się w bardzo odważnych kreacjach.

ZobaczJoanna Krupa w bardzo odważnej stylizacji na castingu do "Top Model" [ZDJĘCIA]

Od momentu nagrywania odcinków jurorzy programu Top Model uchylali specjalnie dla fanów rąbka tajemnicy. Najwięcej szczegółów zdradzał oczywiście mistrz robienia selfie, Dawid Woliński. To właśnie na jego Instagramie pojawiło się najwięcej ciekawostek dotyczących programu. 

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, pojawią się goście specjalni, którzy pomogą w ocenianiu starań i postępów uczestników. W szóstej edycji show zobaczymy m.in. redaktor naczelną Glamour, Annę Jurgaś oraz Tamarę Gonzalez Pereę. W wyborze zwycięzcy pomogą także doświadczone w tej branży modelki Anna Jagodzińską oraz Sandra Kubicka, a także projektant Łukasz Jemiołktórzy pomogą w wyborze zwycięzcy lub zwyciężczyni Top Model.

Zobacz: Anna Jagodzińska pierwsza polska modelka, która zdobiła okładkę amerykańskiego Vogue'a. Co dziś porabia?

Dzięki zdjęciom z Instagrama wiemy także, że przy programie pomagała Basia Richard, stylistka Seleny Gomez, Hilary Durr czy Iriny Shayk. W szóstej edycji show w panelu jurorskim zobaczymy również Weronikę Książkiewicz, gwiazdę serialu Na noże. 

Kilka dni temu na Instagramie Marcina Tyszki pojawiła się fotografia, która zdradza kolejną gwiazdę polskiego show. Tym razem jest to Monica Cruz, aktorka modelka i tancerka.  Monica Cruz to młodsza o 3 lata siostra Penelope Cruz, ale równie piękna i utalentowana. 

Prawdopodobnie Monica Cruz będzie gościem w jendym z przedostatnich odcinków programu. Jak widać zapowiada się sezon pełen atrakcji! 

Zobacz: Basia Richard poznajcie Polkę, która stylizuje Selenę Gomez [ZDJĘCIA] >>