Za nami 10 odcinek Top Model Polska 6 i ostatnia szansa na wyjazd na Fashion Week do Madrytu. Łzy porażki, sesje zdjęciowe przed obiektywem Marcina Tyszki oraz pokaz Mariusza Przybylskiego. Łatwo nie było.  W tym odcinku miały odpaść dwie osoby. Kto poradził sobie z zadaniami i otrzymał szansę na udział w międzynarodowych pokazach mody? Zobaczcie, co wydarzyło się w kolejnym odcinku Top Model Polska.

Pierwszym zadaniem było pozowanie na torze wyścigowym. Zadanie wydawało się z pozoru łatwe do momentu, gdy na torze pojawiła się Karolina Pilarczyk (Królowa Polskiego Driftu), która podczas sesji jeździła dookoła modeli samochodem. Silne podmuchy wiatru najwięcej kłopotu sprawiały dziewczynom. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Ada Daniel. Wygrane zdjęcie ukarze się w reklamie suszarki do włosów, a sama modelka zgarnęła profesjonalny sprzęt fryzjerski.

Top Model 6: pokaz mody

Kolejnym zadaniem postawionym przed uczestnikami programu Top Model był pokaz Mariusza Przybylskiego. Modele pojawili się na przymiarkach, próbie oraz pokazie projektanta. Niestety podczas przymiarek pojawiły się problemy ze strojem dla Daniela Tracza, którego postura nie pasowała do żadnego z projektów. Model musiał oglądać pokaz z publiczności. Projektant docenił zaś Patryka Grudowicza, który miał okazję otworzyć jego pokaz. W nagrodę uczestnicy pokazu dostali upominki od firmy Apart.

Top Model 6: sesja zdjęciowa

Jak się okazało najtrudniejszym zadaniem okazała się sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Tyszki. Pierwsza odbyła się w domu Top Model. Uczestnicy pozowali w samej bieliźnie i bez makijażu. Z tym zadaniem poradzili sobie wszyscy. Największe problemy miała Ewa Niespodziana, która jak przyznała w programie czuła się zestresowana obecnością Tyszki. Druga sesja zdjęciowa była bardziej modowa- te zdjęcia okazały się decydujące o tym, kto pożegna się z Top Model, a kto zostanie w programie i pojedzie na Fashion Week. Modelom towarzyszyła na planie Anna Jagodzińska.

Z zadaniem najlepiej poradzili sobie Daniel Tracz oraz Natalia Karabasz.Marcin Tyszka najbardziej był jednak pod wrażeniem Adama Niedźwiedzia, który wykorzystał swoje umiejętności i zapozował w dość nietypowy sposób. Najgorzej z sesją poradziła sobie Daria Zhalina, która nie mogła się zapanować nad płaszczem oraz Ewa Niespodziana, którą Tyszka nazwał największym drewnem tej edycji…

Z programem pożegnali się Mateusz Mil i Ewa Niespodziana. Michał Piróg skorzystał ze swojego prawa przywrócenia jednego uczestnika do programu i wybrał... Ewę Niespodzianą.

Co będzie się działo w kolejnym odcinku?

Jednym z zadań będzie wystylizowanie się i sfotografowanie tak, by zdjęcie przypominało pocztówkę z Madrytu. Uczestnicy wezmą także udział w castingu u madryckich projektantów, którzy będą mieli decydujący głos dotyczący tego, kto pójdzie w pokazach podczas Fashion Week. Gościem panelu będzie Monica Cruz.

Zobaczcie w naszej GALERII sesje zdjęciowe z 10. odcinka Top Model Polska 6!