Dziś, we wtorek 29 listopada 2016, poznaliśmy zwycięzcę szóstej edycji Top Model. O kontrakt z agencją Avant Models i 100 tysięcy złotych walczyli: Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. W finałowym odcinku wzięło udział trzech finalistów, ale w ostatecznej rozgrywce wzięło udział dwóch uczestników. Kto więc wygra Top Model 6?

Do finału dotarło trzech uczestników - Ewa Niespodziana, Patryk Grudowicz oraz Daria Zhalina. Niestety, jako pierwsza z programem pożegnała się Rosjanka Daria Zhalina. O tytuł Top Modela/Modelki walczyli Ewa Niespodziana  i Patryk Grudowicz. Kto ostatecznie zwyciężył w Top Model Polska?

Zwycięzcą Top Model 6 został...Patryk Grudowicz! Fanką jego urody od samego początku była Joanna Krupa, ale jego potencjał jako modela jako pierwsza zauważyła jurorka show Kasia Sokołowska.

Kim jest Patryk Grudowicz?

Patryk Grudowicz dał się poznać jako bardzo sympatyczny i nieśmiały chłopak. Grudowicz mieszka z mamą i rodzeństwem, stara się być wsparciem dla bliskich, dlatego nie boi się ciężkiej pracy. Jego pasją jest sport, szczególne pływanie i piłka nożna. Patryk wygrał mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego w pływaniu. Jest towarzyski i szybko nawiązuje nowe znajomości, choć dopiero w programie Top Model nabrał pewności siebie.

Zwycięzca Top Model 6 marzy o spokojnym, godnym życiu z perspektywą dalszego rozwoju. Wierzy, że nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie. I ma rację, bo z pewnością program Top Model odmienił jego życie. Niemal dosłownie! Dzięki Top Model Grudowicz pozbył się swojego największego kompleksu. Produkcja show sfinansowała Patrykowi nowy uśmiech. Nieładne, krzywe zęby sprawiały, że laureat Top Model rzadko się uśmiechał. Teraz, po wstawieniu licówek, wygląda doskonale! Przypomnijmy, że o wygraną w Top Model Grudowicz walczył z Ewą Niespodzianą

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie fotografie z sesji zdjęciowej Patryka Grudowicza!