Edyta Górniak na Top of the Top Festival w Sopocie ma zamiar zmierzyć się z wielkimi przebojami najsłynniejszych artystów z zagranicy. Pomimo tego, że fani wokalistki preferują, gdy wykonuje ona na festiwalach swoje własne utwory, to w tym przypadku miłośnicy talentu polskiej divy z pewnością będą zadowoleni. Gwiazda wzięła bowiem tym razem na warsztat hit, który na żywo potrafią wykonać tylko nieliczni. Co Edyta Górniak zaśpiewa na Sopot Festival 2017? Mowa tu oczywiście o kultowym już utworze "Without You", znanym głównie z wykonania Mariah Carey. To jednak nie wszystko!

ZOBACZ: Michał Szpak na Sopot Top of the Top Festival. Co przygotował?

Edyta Górniak na Sopot Festival 2017

Występ Edyty Górniak na Top of the Top Festival 18.08.2017 w Operze Leśnej w Sopocie urozmaicony zostanie także o cover jednego z przebojów Justina Timberlake'a. Coś nam mówi, że na wybór repertuaru w tym przypadku nie wpłynęły wyłącznie aspekty muzyczne. Nie jest bowiem tajemnicą, że Edyta Górniak prywatnie uwielbia amerykańskiego piosenkarza i przyznaje, że wręcz nawet trochę się w nim podkochuje.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na to, co Edyta Górniak zaprezentuje pierwszego dnia Top of the Top Festival Sopot na koncercie "#ilove… największe przeboje o miłości”, podczas którego usłyszymy też m.in. Michała Szpaka i Margaret, czyli konkurentów Edyty Górniak z polskich preselekcji do Eurowizji 2016. 

Jak myślicie, kto z nich wypadnie najlepiej?