CARIBBEAN ISLAND to etniczny, tak modny tego lata dziki styl miejskiej dżungli w połączeniu ze zwiewnością i lekkością tropikalnej wyspy. Temat łączy w sobie dwie linie. Bardziej drapieżną linię etno ze zwierzęcymi printami oraz linię kwiatową, zwiewną i multikolorową. Z jednej  strony sylwetka jest  bardzo lekka, letnia (np. printowana we wzór węża sukienka lub kombinezon zestawiany z czarnymi akcentami w postaci paska, naszyjnika lub koczyków), z drugiej - mamy sylwetkę typu kolor–blok ( np. do niebieskich szortów zakładamy różowy t-shirt, zielony żakiet i żółtą chustę.)

Paleta kolorystyczna w tej linii to beże, brązy, kremy które przełamujemy mocnymi, zdecydowanymi tonami takimi jak róż, czerwień, zieleń, niebieski, żółć i pomarańcz.

Charakterystyczne formy to długie i zwiewne sukienki. Pojawiają się też kombinezony czy dzianinowe sukienki ze skórzanymi, ozdobnymi paskami.

Len w tej linii jest bardziej miękki, casualowy, bardziej sprany. Charakterystyczne są też cieniutkie bawełny, poliestry i cienki jeans. W dodatkach dużo drewna, sznurka, piór, kamieni i skóry.