Modne torebki na wiosnę nie muszą kosztować fortuny ani pochodzić z zagranicznego butiku. Polska marka Batycki prezentuje nową kolekcję, w której na pewno znajdziesz modele odpowiadające trendom sezonu wiosna/lato 2019. Marka proponuje duże, małe i średnie torebki, które idealnie wpasują się w wiosenne stylizacje.

Inspiracją do powstania nowej kolekcji Batycki, zwanej "Ultimate Paradise", jest kobieta, która ma odwagę sięgać po najwyższą satysfakcję w życiu. Otóż każda dekada przynosi nam inny wizerunek kobiecości - czytamy w informacji prasowej. - Lata 50-te i 60-te wykreowały kobietę doskonałą, zawsze perfekcyjnie wystylizowaną. Idealnie uczesane włosy, świeży makijaż o każdej porze dnia, idealnie piękną, gdy podaje obiad, bawi się z dziećmi czy kiedy znika za drzwiami sypialni...  Kilka dekad później kobieca doskonałość objawia się autentycznością. Lata 80-te dla kobiet wyrazistych, posiadających osobowość okazały się wrotami do wolności. Stały się drogą do osiągnięcia satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym, drogą wielu decyzji, które okazały się przyjemnością, samorealizacją, spełnieniem.

Odwaga i nowe smaki czerpane z codzienności doprowadziły kobiety pod drzwi lat 90-tych. Za nimi nastąpiła totalna eksplozja kobiecości. Elegancja i seksapil, zmysłowość i inteligencja sprawiły, że do dziś nie możemy przestać zachwycać się ikoniczną urodą kobiet tamtych czasów. Dlatego dziś kobieta marki Batycki  to połączenie kobiecości z tych kilku dekad. Jej różnych potrzeb, indywidualnych pragnień i marzeń. Marzeń o czasie i miejscu, gdzie wszystko można zrealizować, wystarczy tylko trochę odwagi, by wybrać siebie.

Nowa kolekcja marki Batycki „Ultimate Paradise” daje dzisiejszej kobiecie szansę wyboru. Nie ważne, ile masz lat, gdzie pracujesz, jaki masz typ urody. A Ty? Co jesteś w stanie zrobić by poczuć się nadzwyczajna, niezwykła, wyjątkowa...?

Torebki z nowej kolekcji marki Batycki obejrzysz w naszej GALERII>>