Torebki Bottega Veneta, modele The Pouch i Padded Cassette, są niekwestionowanym hitem ostatnich sezonów. Nie ma dnia, abym przeglądając Instagrama, nie zobaczyła zdjęcia przynajmniej jednej celebrytki lub influencerki, która trzyma w ręku akcesorium włoskiego domu mody. Torebki zaprojektowana przez Daniela Lee, dyrektora kreatywnego Bottega Veneta, szybko stały się nowymi kultowymi produktami pożądanymi w branży mody, a dziś można je kupić w dziesiątkach kolorów. Fankami modelu The Pouch są m.in. Diane Kruger, Agnieszka Dygant i Małgorzata Socha, z kolei Padded Cassette uwielbiają Hailey Bieber oraz Rosie Huntington-Whiteley.

Torebki w stylu Bottega Veneta

Torebki Bottega Veneta są wyprzedane w większości butików oraz sklepów internetowych, a chętni muszą zapisać się na długą listę oczekujących. Oprócz tego, modele jest dosyć drogą inwestycją - trzeba zapłacić za nie około 6-10 tysięcy złotych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, albo po prostu nie ma ochoty wydawać tak zawrotnej kwoty na torebkę, o której za kilka sezonów może nikt nie pamiętać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The spill @roseinc

Post udostępniony przez Rosie HW (@rosiehw) Lip 9, 2019 o 8:29 PDT

Na szczęście sprawdziliśmy, gdzie podobne modele możecie kupić znacznie taniej! Torebki w stylu Bottega Veneta kupicie w popularnych sieciówkach. W swojej ofercie ma je na przykład Mango, Zara czy Reserved. Kupicie je poniżej.

Torebka worek w stylu Bottega Veneta

Torebka Zara - 359 zł

Plecione torebki w stylu Bottega Veneta

Torebka Zara - 199 zł