Torebka Bottega Veneta, model The Pouch, jest niekwestionowanym hitem tego roku. Nie ma dnia, abym przeglądając Instagrama, nie zobaczyła zdjęcia przynajmniej jednej celebrytki lub influencerki, która trzyma w ręku akcesorium włoskiego domu mody. Torebka zaprojektowana przez Daniela Lee, dyrektora kreatywnego Bottega Veneta, szybko stała się nowym kultowym produktem pożądanym w branży mody, a dziś można kupić ją w dziesiątkach kolorów i faktur. Fankami modelu są m.in. Rosie Huntington-Whiteley, Diane Kruger, a w Polsce noszą go Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant i Jessica Mercedes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The spill @roseinc

Post udostępniony przez Rosie HW (@rosiehw) Lip 9, 2019 o 8:29 PDT

Torebki w stylu Bottega Veneta

Torebka Bottega Veneta jest wyprzedana w większości butików oraz sklepów internetowych, a chętni muszą zapisać się na długą listę oczekujących. Oprócz tego, model jest dosyć drogą inwestycją - trzeba zapłacić za niego niemal 10 tysięcy złotych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, albo po prostu nie ma ochoty wydawać tak zawrotnej kwoty na torebkę, o której za kilka sezonów może nikt nie pamiętać.

Na szczęście sprawdziliśmy, gdzie podobną torebkę możecie kupić znacznie taniej! Torebki w stylu Bottega Veneta kupicie w popularnych sieciówkach. Marszczone modele mają w swojej ofercie na przykład Zara czy Reserved. Kupicie je poniżej: