Hiszpańska marka Tous, słynąca z motywu misia, którego pokochały kobiety na całym świecie, zorganizowała wyjątkowe przyjęcie w Warszawie. Premiera albumuRosa Oriol & Tous oraz prezentacja unikatowej kolekcji Atelier Tous odbyły się w zabytkowym Pałacu Sobańskich. Gościem honorowym wydarzenia była sama Rosa Tous, czyli corporate vice president marki Tous. Na evencie gościli fani i klienci marki, a także przedstawiciele mediów, blogerzy i influencerzy. Wszyscy zaproszeni goście mieli wyjątkową okazje poznania Rosy Tous, przedstawicielki najsławniejszej hiszpańskiej familii jubilerskiej, a także premierowego zobaczenia nowej kolekcji Tous.

Linia składa się z jedynych w swoim rodzaju, najszlachetniejszych kamieni i diamentów, które zostały starannie dobrane przez naszych rękodzielników, prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Każdy pojedynczy kamień w kompozycjach biżuteryjnych mojej mamy, Rosy Oriol de Tous, to kwintesencja wielowiekowej rodzinnej tradycji tworzenia biżuterii i uwielbienia kamieni szlachetnych - powiedziała zebranym Rosa Tous.

Tego wieczoru zaprezentowany został również wyjątkowy album. Jest on podsumowaniem 50-lecia pracy w rodzinnej firmie, a także historią wielkiej miłości, od której wszystko się zaczęło.

Rok 2015 miał dla nas szczególne znaczenie. Rodzice świętowali złotą rocznicę ślubu i była to doskonała okazja, by opowiedzieć historię naszej marki, tworząc album z klejnotami, który zatytułowaliśmy Rosa Oriol Atelier TOUS. Stworzona przez moją mamę autobiograficzna księga to rodzaj ciekawej, osobistej podróży przez jej 50-letnią karierę. Ta historia sukcesu opiera się na wielkiej miłości, kreatywności i zaangażowaniu w dziedzinę jubilerstwa, ale także na takich wartościach, jak wytrwałość, innowacyjność, uczciwość i poświęcenie – mówiła wzruszona Rosa Tous.

Prezentacja nowej kolekcji Tous oraz albumu "Rosa Oriol Atelier Tous" przebiegła w wyjątkowej, bardzo rodzinnej atmosferze. Zaproszeni goście nie tylko zachwycali się nową biżuterią Tous, ale też rozmawiali i fotografowali się z przedstawicielką słynnej rodziny. Wśród nich była m.in. blogerka Anna Skura. Zdjęcia z wydarzenia zobaczysz w naszej GALERII.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready to go! #ateliertous in Varsow @touspolska @tousjewelry @lamaniafashion

Post udostępniony przez Rosa Tous (@rosatous) Wrz 25, 2018 o 12:03 PDT