Kim jest Travis Scott? Ojciec dziecka Kylie Jenner tak naprawdę nazywa się Jacques Webster Jr i urodził się 30 kwietnia 1992 roku. Dorastał w Missouri City, w stanie Texas. Raper do tej pory wydał trzy albumy oraz dwa mixtape'y. W swojej karierze zdobył nagrodę People's Champ Award za singiel Antidote w 2016 roku oraz nominację do Grammy za współpracę przy albumie Justina Biebera "Purpose". Raper miał szansę wystąpić przed Super Bowl 2018, jednak odwołał swój koncert, bo jak się okazało, w tym samym czasie Kylie Jenner zaczęła rodzić. W przeszłości Travis Scott spotykał się m.in. z modelką Karreueche Tran oraz Rihanną. Najgłośniej jednak jest o jego obecnym związku z Kylie Jenner, z którą raper doczekał się swojego pierwszego dziecka. Jak wyglądała historia ich miłości?

Travis Scott - kim jest ojciec dziecka Kylie Jenner?

Travis Scott i Kylie Jenner po raz pierwszy na festiwalu Coachella 2017, zaledwie kilkanaście dni po tym, jak Jenner rozstała się ze swoim byłym chłopakiem - Tygą. Podczas festiwalu, czułości Kylie Jenner i Travisa Scotta zostały uwiecznione na zdjęciach oraz wideo, które szybko obiegły internet. Mimo że w okolicy Bożego Narodzenia, pojawiły się plotki jakoby para miała się rozstać, narodziny córki ewidentnie zbliżyły ich do siebie ponownie. 

Dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta

Córka Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszła na świat 1 lutego 2018 roku. Para zdecydowała się nazwać swoje pierwsze dziecko - Stormi.