Kylie Jenner oskarża o zdradę Travis'a Scott'a! Między parą kilka dni temu wybuchła ogromna kłótnia, przez którą raper musiał odwołać swój koncert w Buffalo. Jak donosi serwis TMZ, Kylie Jenner ma niezbite dowody na zdradę partnera i ojca jej dziecka: "Awantura była ogromna, a dowody, które posiada Kylie są naprawdę mocne. Travis wie, że sprawa nie wygląda dobrze i odwołał koncert w Buffalo". Travis Scott z kolei, zaprzecza wszystkim zarzutom. Przedstawiciel rapera w rozmowie z E!, twierdzi, że plotki na temat zdrady są nieprawdziwe, awantura nie miała miejsca, a Scott odwołał koncert z powody choroby.

Travis Scott zdradził Kylie Jenner?

Kylie Jenner przechodzi teraz wyjątkowo ciężki okres. Niedawno wyszło na jaw, że jej najlepsza przyjaciółka spędziła noc z partnerem i ojcem dziecka Khloe Kardashian. Jordyn Woods miała być powodem rozpadu związku siostry Kylie i Tristana Thompsona. Nie jest tajemnicą, że koszykarz już wcześniej miał problem z dotrzymaniem wierności, gdy Khloe była w zaawansowanej ciąży. Wtedy jednak, Kardashianka zdecydowała się zostać z partnerem, bo zależało jej, by ich córka wychowywała się w pełnej rodzinie. Po wyskoku Tristana z Jordyn, Khloe postanowiła że miarka się przebrała. Jordyn Woods z ulubienicy Kardashianek, szybko stała się ich wrogiem numer jeden i wyprowadziła się z willi Kylie Jenner, w której do tej pory mieszkała. Kylie jest podobno załamana i nie może uwierzyć, że jej najlepsza przyjaciółka, którą traktowała jak członka rodziny, była w stanie zrobić coś tak strasznego jej siostrze.

Mamy nadzieję, że plotki o zdradzie Travisa Scotta okażą się nieprawdziwe i oszczędzą Kylie Jenner dodatkowego powodu do zmartwień.

Zdjęcia Kylie Jenner i Travisa Scotta obejrzysz w galerii --->

SPRAWDŹ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN jest wściekła! Tristan Thompson zdradził ją z przyjaciółką Kylie Jenner