Met Gala to jedna z najbardziej prestiżowych imprez roku! Pojawiają się na niej najważniejsze osobistości ze świata mody i show-biznesu. Podczas Met Gali 2017 gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie w zaskakujących kreacjach. Jedne zachwycały, inne wręcz przeciwnie. Met Gala to jednak nie tylko rewia mody, ale także pokaz najnowszych fryzur i wizaży. Gwiazdy przede wszystkim stawiają na kreatywność.

Trendem w makijażu na Met Gali na pewno była czerwona powieka, na którą zdecydowała się między innymi Selena Gomez czy Rihanna. Na subtelny makijaż postawiły modelki – Bella Hadid, Behati Prinsloo czy Adriana Lima. A jaka fryzura okazała się najmodniejsza?

Met Gala 2017: fryzury

Gwiazdy na Met Gali 2017 postawiły na boba! Selena Gomez jest jedną z pierwszych gwiazd, która postanowiła zrezygnować z długich i pięknych włosów na rzecz krótkich. Swoją metamorfozą pochwaliła się zaledwie kilkadni temu na Instagramie.

ZOBACZ: SELENA GOMEZ już tak nie wygląda! Wielka metamorfoza piosenkarki [ZDJĘCIA]

 Na Met Gali 2017 królował bob! To rodzaj fryzury, który pasuje niemal każdej kobiecie. Na Met Gai 2017 w takiej fryzurze podziwialiśmy Kim Kardashian, Bellę Hadid czy Kerry Washigton. Blond boba wypatrzyliśmy z kolei u Kylie Jenner oraz Sienny Miller.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały fryzury gwiazd na Met Gali 2017!