Jak się ubrać na letni festiwal muzyczny? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Moda festiwalowa rządzi się bowiem swoimi prawami. Ubrania muszą być nie tylko stylowe, ale także wygodne i przewiewne. O tym, jak z tym zadaniem radzą sobie w 2019 roku najpopularniejsze polskie influencerki, możemy się przekonać przeglądając ich zdjęcia z kalifornijskiego festiwalu Coachella, który tradycyjnie otworzył sezon wielkich festiwali muzycznych. 

Jessica MercedesMaffashionAngelika Mucha (Littlemooonster96) i Karolina Gilon postawiły m.in. na czarne kapelusze, ultra krótkie szorty, białe buty na obcasie, wygodne małe torby, przewiewne sukienki i kowbojskie dodatki. To w tym roku absolutne hity festiwalowych trendów, które sprawdzą się także na Open'er Festival i Kraków Live Festival i innych plenerowych imprezach muzycznych.

Moda festiwalowa 2019: #1 czarny kapelusz

Czarny kapelusz z dużym rondem jest nie tylko bardzo elegancki, ale także doskonale chroni twarz przed mocnym słońcem.

Moda festiwalowa 2019: #2 ultra krótkie szorty

W tym sezonie krótkie spodenki powinny być naprawdę... mega krótkie! Pamiętajcie, że to opcja nie tylko dla kobiet noszących rozmiar XS. W 2019 roku stawiamy na luz i swobodę w myśl ruchu body positivity.

Moda festiwalowa 2019: #3 zwiewne sukienki

Sukienki w stylu boho to już absolutny festiwalowy klasyk. W tym roku rządzą głównie jasne kolory.

Moda festiwalowa 2019: #4 małe torebki

Mała torebka to dobra opcja dla tych, którzy nie przepadają za wciąż bardzo popularnymi na festiwalach saszetkami i nerkami.

Moda festiwalowa 2019: #5 białe buty

Białe botki i kozaki być może nie są najwygodniejsze i najbardziej praktyczne, ale influencerki po prostu oszalały na ich punkcie. Idealne pasują do dżinsowych szortów.