Często człowiekowi wydaje się, że wyprostował już wszystkie swoje myśli, by potem, pod wpływem jednego nieprzyjemnego i niespodziewanego wydarzenia, odkryć, że są one tak samo poplątane, jak wcześniej – pisze Beata Pawlikowska w swoim nowym poradniku. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest przedwcześnie ogłoszone zwycięstwo.

Fałszywe kody podświadomości są jak uparta sprężyna – przekonuje autorka. Nie jest łatwo zmienić ich kształt na dobre, ale jest to możliwe. Do osiągnięcia długofalowego celu konieczna jest wytrwałość, cierpliwość, a także… znajomość ćwiczeń, które trenują podświadomość.

Beata Pawlikowska pomaga swoim czytelnikom budować szalupę ratunkową i napisać indywidualną instrukcję obsługi życia. Radzi, jak stworzyć listę pozytywnych rzeczy i takich, od których lepiej się uwolnić. Przypomina, jakie są cele opracowanego przez nią treningu szczęścia i jak je skutecznie osiągnąć.

 

Z serii „W dżungli podświadomości” ukazały się dotychczas trzy tomy: „W dżungli podświadomości”, „Księga kodów podświadomości” i „Kurs szczęścia”. Już wkrótce do księgarń trafi ostatni tom: „Jestem bogiem”.

W styczniu 2012 roku nakładem Wydawnictwa G+J Książki ukazała się książka Beaty Pawlikowskiej „Teoria bezwzględności”.

 

O autorce:

Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. W Radiu ZET prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.  Autorka kilkunastu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. Silna, samodzielna i odważna. Twierdzi, że te cechy pozwalają spełnić wszystkie marzenia, a jej recepta na osiągnięcie sukcesu to pasja poparta ciężką pracą, która pozwala osiągnąć mistrzostwo w dowolnej dziedzinie. 

 

Więcej o książce przeczytasz TUTAJ.