Jesień stanowi wyjątkowo dobry okres aby skorzystać z oferty gabinetów medycyny estetycznej. Nasza skóra po wakacyjnych miesiącach jest przesuszona i przez to podrażniona. Niestety wiele z nas po okresie kąpieli słonecznych uskarża się także na przebarwienia oraz zmiany posłoneczne. Z drugiej strony jesień to okres, w którym słońce operuje nie tylko znacznie słabiej, ale także ze względu na pogodę przebywamy mniej na zewnątrz, przez co nie ma tak dużego ryzyka ingerencji promieni słonecznych w delikatną skórę twarzy po zabiegu, co sprzyja jej pozabiegowemu gojeniu. By przywrócić skórze doskonałą kondycję oraz przygotować ją na wyzwania w trakcie zimy proponuje moim klientom zabieg z wykorzystaniem najnowszego osiągnięcia laseroterapii na świecie - P.L.E.A.S.E.® Professional.
 
Ten unikalny laser łączący w sobie osiągnięcia technologii erbowo yagowej z podaniem substancji aktywnych do głębokich warstw skóry w trakcie jednego zabiegu, pomoże im w pełni wykorzystać potencjał jesieni w szybkiej i skutecznej regeneracji skóry. Dzieje się tak ponieważ to przełomowe rozwiązanie stworzone przez najlepszych specjalistów z Liechtensteinu jako jedyne na świecie działa w oparciu o metodę pulsacyjną SmartPoration™. W trakcie zabiegu laser tworzy w skórze mikropory, zajmujące powierzchnię od 1% do maksymalnie 15% obszaru poddawanego jego działaniu. W efekcie na tak przygotowaną tkankę można bez przeszkód nałożyć od razu po laseroterapii każdą substancję aktywną maksymalizując w ten sposób jej wchłanianie oraz oddziaływanie, które jest dodatkowo 100-krotnie większe niż podczas metody transdermalnej.
Co więcej pulsacyjna praca lasera daje skórze odpowiedni czas na to, by pomiędzy impulsami odprowadziła ciepło i nie uległa karbonizacji. Dzięki temu rekonwalescencja pozabiegowa trwa przeciętnie od jednej do dwóch dób. W ten sposób pacjent może skorzystać przed mrozami z większej ilości zabiegów i szybciej uzyskać pożądany efekt. Przy tym wszystkim P.L.E.A.S.E.® Professional daje pełne bezpieczeństwo bez ryzyka powikłań oraz niezwykle naturalne efekty. Łącząc w sobie dwa zabiegi podczas jednej wizyty intensywnie stymuluje skórę do regeneracji, przywracaj jej młodzieńczy wygląd i blask, a także pomaga odzyskać właściwy poziom nawilżania. Takiej jakości laseroterapii nie było jeszcze w Polsce!

Dr Agnieszka Nalewczyńska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog.

Więcej o laserze na: https://etancelle.pl/p-l-e-a-s-e-professional/

Artykuł promocyjny