Małgorzata Rozenek to jedna z najgorętszych gwiazd stacji TVN. Widzowie pokochali ją po udziale w programie Azja Express, w którym to wystąpiła ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Najbardziej w pamięci utkwił wszystkim słynny już dziś tekst Rozenek: "Nie mów do mnie teraz!". Nie mogło jej więc zabraknąć na prezentacji nowej jesiennej ramówki TVN 2017. W środę, 2 sierpnia, na warszawskiej Pradze zebrały się największe gwiazdy stacji i zaprezentowały się w najmodniejszych kreacjach. Małgorzata Rozenek postawiła na sukienkę jednej ze swoich ulubionych marek. Wiemy gdzie i za ile można ją kupić! Jesteście ciekawi?

POLECAMY: ROZENEK, ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA, JAGACIAK - TA sukienka robi FURORĘ wśród polskich gwiazd!

 

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN prezentowała się naprawdę kusząco. W sukience mini marki Self-Portrait zaprezentowała wszystkim swoje zgrabne, opalone nogi. Brytyjska marka specjalizuje się w misternych, ażurowych projektach uwielbianych przez kobiety na całym świecie. Sukienki Self Portrait noszą m.in. Agnieszka Szulim, Weronika Rosati i Zofia Ślotała. Za ten konkretny model trzeba zapłacić w butiku Moliera 2 w Warszawie 1575 zł! Oprócz tego sukienka dostępna jest także na stronie Net-a-Porter. Do seksownej mini Małgorzata Rozenek dobrała wysokie szpilki marki Christian Louboutin w cenie 3560 zł, torebkę Kotur za 2150 zł oraz biżuterię Selfie Jewellery (choker i pierścionki). Łącznie więc, stylizacja Małgorzaty Rozenek kosztowała... 7285 złotych! 

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądała --->

Jak Wam się podobała kreacja Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN?

Zobaczcie GWIAZDY na ramówce TVN

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK, KINGA RUSIN, MAGDA GESSLER Gwiazdy na ramówce TVN. Kto się pojawił? Kto zachwycił stylizacją? [NA ŻYWO]