Twenty One Pilots po raz drugi przyjadą do Polski. Tyler Joseph i Josh Dun wraz ze swoją ekipą na szczęście nie zapomnieli o naszym kraju podczas planowania światowej trasy koncertowej The Bandito Tour promującej ich nowy album o nazwie "Trench". Dzięki temu, już 15 lutego 2019 tysiące polskich fanów duetu zobaczy i posłucha ich na żywo w łódzkiej Atlas Arenie. Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Twenty One Pilots w Łodzi? Sprawdź wszystkie dostępne na ten moment informacje w tym temacie już teraz - na gala.pl.

Twenty One Pilots Łódź 2019 - bilety

Bilety na koncert Twenty One Pilots w Łodzi w 2019 roku najpierw trafiły do ekskluzywnej przedsprzedaży. Była ona dostępna jedynie na stronie www.ticketmaster.pl dla osób zarejestrowanych na www.twentyonepilots.com/euaus. Regularna sprzedaż wejściówek rozpoczęła się z kolei trzy dni później, w piątek, 20 lipca o godz. 10 na stronach: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz w salonach sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całej Polski. Ile kosztują? Ceny biletów na koncert Twenty One Pilots w hali Atlas Arena przedstawiają się następująco:

  • Trybuny: 200-225 zł
  • Trybuny: 180-205 zł
  • Trybuny: 160-185 zł
  • Płyta: 200-225 zł

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - meet & greet

Twenty One Pilots do tej pory nigdy nie organizowali płatnych meet & greet i wygląda na to, że raczej się to nie zmieni. To jednak nie oznacza, że Tyler i Josh w ogóle nie widują się ze swoimi fanami poza show. Wejściówki na spotkania z duetem można zazwyczaj zdobyć w konkursach urządzanych przez wytwórnię i patronów medialnych koncertu. Jeśli pojawią się jakieś informacje na ten temat, to z pewnością podamy je wam natychmiast na gala.pl.

Zdjęcia ze spektakularnych koncertów Twenty One Pilots możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

ZOBACZ: TWENTY ONE PILOTS powracają! Nowa piosenka, płyta, trasa