Powrót Twenty One Pilots to fakt! Autorzy megahitu "Stressed Out" przerwali właśnie trwającą ponad rok ciszę na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Amerykański duet m.in. ujawnił swoje nowe logo oraz kolor przewodni nadchodzącej ery - żółty. To jednak nie wszystko! Na ulicach takich miast, jak Londyn, Toronto, Berlin i Sao Paolo pojawiły się też tajemnicze billboardy i murale z logotypem zespołu. To wszystko może oznaczać tylko jedno - premiera nowej muzyki Twenty One Pilots jest już naprawdę blisko. Czy znane są jakieś szczegóły?

Twenty One Pilots - nowa piosenka 2018

Kiedy odbędzie się premiera nowego singla Twenty One Pilots? Takie pytanie fani twórczości Tylera Josepha i Josha Duna zadawali sobie praktycznie od czerwca 2017, gdy duet zagrał swój ostatni koncert w ramach trasy promującej album "Blurryface" z maja 2015 roku. Dwa nowe utwory Twenty One Pilots: "Jumpsuit" oraz "Nico And The Niners" zaliczyły swoją premierę w środę, 11 lipca na oficjalnym profilu duetu na YouTube. Możecie ich posłuchać TUTAJ >>

Twenty One Pilots - nowa płyta 2018

Data premiery nowej płyty Twenty One Pilots jest już znana. Piąty album o nazwie "Trench" ukaże się 5 października 2018. Na płycie znajdą się m.in. znane już fanom dwa single "Jumpsuit" i "Nico and the Niners". Spekuluje się również, że Tyler i Josh przy tworzeniu tego  albumu nawiązali współpracę z liderem grupy Weezer, Riversem Cuomo.

Twenty One Pilots - koncerty 2018

Twenty One Pilots znani są ze swoich niezwykle spektakularnych i energetycznych koncertów. Czy fani będą mieli wkrótce okazję znów usłyszeć ich na żywo? Tak! Zespół  ogłosił trasę koncertową The Bandito Tour, podczas której wystąpi w Łodzi. Szczegóły na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ >>. Przypomnijmy, że jak na razie Twenty One Pilots wystąpili w Polsce raz, 3 listopada 2016 na wyprzedanym w mgnieniu oka koncercie na warszawskim Torwarze.

Cieszycie się z powrotu Twenty One Pilots? Zdjęcia duetu znajdziecie w naszej GALERII >>