Twenty One Pilots znów wystąpią w Polsce. Tyler Joseph i Josh Dun w środę, 11 lipca opublikowali na swojej stronie daty i miejsca nowej trasy koncertowej The Bandito Tour. Jednym z przystanków na europejskiej części światowego tournée będzie Łódź. Duet zagra swój jedyny koncert w Polsce już w piątek, 15 lutego 2019 w Atlas Arenie, czyli jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, która jest w stanie pomieścić ponad 12 tysięcy widzów. Co z biletami?

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Twenty One Pilots w Łodzi trafią do przedsprzedaży 17 lipca o godzinie 10, a do standardowej sprzedaży 20 lipca o godzinie 10. Przedsprzedaż dostępna jest wyłącznie na stronie www.ticketmaster.pl i dla osób zapisanych na stronie zespołu www.twentyonepilots.com/euaus. Bilety w regularnej sprzedaży można z kolei kupić w tych miejscach: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Ceny i rodzaje wejściówek przedstawiają się następująco:

  • Trybuny: 200-225 zł
  • Trybuny: 180-205 zł
  • Trybuny: 160-185 zł
  • Płyta: 200-225 zł

Biorąc pod uwagę gigantyczne zainteresowanie wydarzeniem, wszystkim chętnym radzimy zdecydować się na zakup biletów tuż po rozpoczęciu sprzedaży. Ten koncert może się wyprzedać bardzo szybko!

Zdjęcia z ostatnich występów na żywo Twenty One Pilots znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: TWENTY ONE PILOTS wrócili z 2 nowymi singlami: 'Jumpsuit' i 'Nico And The Niners'. AUDIO/WIDEO