Mateusz Ziółko wcielił w „ponadikonę” – jak powiedział Maciej Dowbor – polskiej muzyki rozrywkowej, czyli Zbigniewa Wodeckiego w utworze „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Ten występ wywołał łzy wśród publiczności i na twarzach Kacpra Kuszewskiego i Piotra Gąsowskiego. Jurorzy wstali, a brawom nie było końca. Marek Molak przeistoczył się w Marię Koterbską i wykonał „Karuzelę”. Rafał Szatan wylosował Julio Iglesiasa w piosence „La Paloma”. Boogie z Łobuzów przeszedł transformację w Norbiego. Kasia Maciąg wcieliła się w Debbie Harry z Blondie w „Heart of Glass”. Michalina Sosna zmieniła się w Limahla i zaśpiewała „Too Shy”.Adriana Kalska przeistoczyła się w Margaret i zaśpiewała jej hit „Cool me down”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 4. odcinek?

Po głosowaniu jurorów zdecydowanie prowadził Mateusz Ziółko, zgromadziwszy 40 punktów. Kolejne 20 otrzymał od współuczestników i wygrał odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „O Zdrowie Dziecka”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co w następnym odcinku?

A w kolejnym odcinku: Marek Molak – Katarzyna Nosowska (Hey), Michalina Sosna – Katy Perry, Boogie – Cardi B, Honorata Skarbek – Paul Mccartney, Adak Kalska – Joe Cocker, Rafał Szatan – Dawid Podsiadło, Kasia Maciąg – Alizee, Mateusz Ziółko – Lenny Kravitz.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – najlepsze występy 4. odcinka

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki:

Adriana Kalska jako Margaret:

Rafał Szatan jako Julio Iglesias: