Jako pierwszy wystąpił człowiek, który uwodzi głosem – jak mówił Maciej Dowobor. Dlaczego? Bo właśnie śpiewem oczarował swoją przyszłą jeszcze wtedy żonę Barbarę Kurdej. Chodzi oczywiście o Rafała Szatana, który wcielił się w Bruno Marsa. Zaśpiewał „Just The Way You Are”.

Ada Kalska przeistoczyła się w Caltona Coffie Inner Circle „Sweat (A LA LA LA LA LONG)”.  Z widowni wspierał ją jej partner Mikołaj Roznerski.

Mateusz Ziółko wylosował Tinę Turner w utworze „What’s Love Got To Do With It”.

Honorata Skarbek zamieniła się w Mandarynę w jej słynnym, acz kontrowersyny utworze „Ev’ry Night”. Jak jej poszło?

Marek Molak przeszedł transformację w Krzysztofa Klenczona z Czerwonych Gitar. Zaśpiewał „Kwiaty we włosach”.

Kasia Maciąg wcieliła się w Kylie Minogue w „In Your Eyes”.

Michalina Sosna wyszła na scenę jako Krzysztof Antkowiak w piosence „Zakazany owoc”.

Boogie z zespołu Łobuzy, perkusista, który dla żartu został wokalistą disco polo i zrobił błyskawiczną karierę wylosował postać Janusza Panasewicza i utwór „Zawsze tam gdzie ty”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 - kto wygrał 1. odcinek?

Jurorzy nie byli jednogłośni. Po dwie najwyższe noty otrzymali: Marek Molak i Adriana Kalska. Na trzecim miejscu uplasowała się Honorata Skarbek. Po głosowaniu uczestników zwyciężczynią została Adriana Kalska. Czek na 10 tysięcy złotych  przekazała na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich wspierające seniorów.

A już za tydzień. Marcin Miller (Boys), Tanita Tikaram, Andrzej Rybiński, Cleo, Wiesław Michnikowski, Phil Collins, Justin Bieber, Kim Wilde.

Zdjęć z 1. odcinka szukajcie w naszej GALERII--->