Honorata Skarbek póki co bardzo dobrze radzi sobie w programie muzycznym Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Póki co wcieliła się m.in. w Mandarynę, Justina Biebera, Paula Mccartneya i Halinę Kunicką. Teraz stanie jednak przed zupełnie innym zadaniem! Wokalistka pojawi się bowiem na scenie Polsatu jako Amy Lee z kultowego zespołu Evanescence i wykona ich nie mniej kultowy utwór „Bring Me To Life”, za który grupa zgarnęła m.in. nagrodę Grammy. Jak polska wokalistka przygotowywała się do tego wcielenie? Czytaj PONIŻEJ:

- Utwór jest z gatunku tych, jeśli chodzi o ładunek energetyczny, który nawet martwego może przywrócić do życia – stwierdza w rozmowie z wokalistką Maciej Dowbor.

- Dokładnie, jest bardzo mocny, gitarowy, rockowy – mówi Honorata. - Jak miałam lat 14, ta muzyka była bardzo bliska memu sercu i chodziłam na wiele koncertów tego typu. Uwielbiam tę piosenkę. Bardzo dobrze się tego słucha, trochę mniej dobrze się to wykonuje. Jest to dla mnie trudne, bo ja śpiewam z dużą doza powietrza, a tu masz taki przejrzysty, krystaliczny, ciemny głos klasyczny – opowiada i dodaje: - Muszę dać się ponieść emocjom i pokazać na zewnątrz, co we mnie siedzi.

Czy Honoracie Skarbek udało się uzyskać ten przejrzysty, krystaliczny, ciemny i klasyczny głos? Już teraz obejrzyj fragment jej wykonania. Faktycznie bliska oryginału?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – gdzie i kiedy oglądać 9. odcinek?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – 9. odcinek show już w sobotę 3 listopada 2018 o godzinie 22:05 w Polsacie!