Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Program energetycznym występem rozpoczęli zwycięzcy poprzednich edycji Aleksandra Szwed i Marek Kaliszuk, którzy wcielili się w Steviego Wondera oraz Arianę Grande. Potem na scenę jako Bono wkroczył Rafał Szatan. Zaśpiewał „Pride (In The Name Of Love)”. Kto na scenie Polsatu pojawił się zaraz po nim? I kto wygrał 3. odcinek 10. edycji hitpwego talent-show? Sprawdźcie na Gala.pl!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co się działo w 3. odcinku?

Honorata Skarbek stała się Haliną Kunicką w utworze „To były piękne dni”. Boogie z Łobuzów wcielił się w Liama Gallaghera z Oasis w „Wonderwall”. Mateusz Ziółko przeistoczył się w Maggie Reilly i wykonał „Moonlight Shadow”. Michalina Sosna wylosowała Africa Simona w „Hafanana”. Adriana Kalska przeszła transformację w Andrzeja Krzywego z De Mono. Zaśpiewała „Statki na niebie". Kasia Maciąg zamieniła się w Davida Hidalgo z „Los Lobos” w piosence „La Bamba”. Marek Molak wcielił się w Grzegorza Hyżego i wykonał hit „O PANI!”. Ten występ wzbudził największe poruszenie. Kasia Skrzynecka i Paweł Królikowski oklaskiwali wokalistę na stojąco!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 3. odcinek?

Po głosowaniu jurorów prowadził Marek Molak, na drugim miejscu znajdował się Rafał Szatan a na trzecim Mateusz Ziółko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Marek Molak. Czek na 10 tysięcy przekazał Fundacji Mam Marzenie, która pomaga spełniać marzenia niepełnosprawnych dzieci.

A już w następnym odcinku: Debbie Harry (Blondie), Margaret, Norbi, Rihanna, Zbigniew Wodecki, Limahl (Kajagoogoo), Julio Iglesias, Maria Koterbska.

ZDJĘCIA z 3. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znajdziecie w naszej GALERII--->

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – występy w 3, odcinku

Boogie z Łobuzów jako Liam Gallagher:

Kasia Maciąg jako David Hidalgo z Los Lobos: