Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: w 5. odcinku show jako pierwszy na scenie jako Dawid Podsiadło pojawił się Rafał Szatan w utworze „Małomiasteczkowy”. Honorata Skarbek wcieliła się w Paula Mccartneya z The Beatles. Zaśpiewała „Michelle”. Ada Kalska przeistoczyła się w Joe Cockera w „Unchain My Heart”. Michalina Sosna wylosowała piosenkę „Hot N Cold” i postać Katy Perry. Marek Molak zamienił się w Kasię Nosowską w utworze „List”. Kasia Maciąg wcieliła się w Alizee i wykonała „Moi… Lolita”. Boogie z Łobuzów przeszedł transformację w Cardi B w „I Like It”. Mateusz Ziółko po mistrzowsku przeistoczył się zaś w Lenny’ego Kravitza. Zaśpiewał „American Woman”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 5. odcinek?

Po głosowaniu jurorów prowadziła Adriana Kalska. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Szatan. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka została Adriana Kalska! Czek na 10 tysięcy złotych aktorka przekazała Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak z Brzozowa.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co za tydzień?

A już w następnym odcinku: Honorata Skarbek – Pink, Marek Molak – Popek, Kasia Maciąg – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda), Michalina Sosna – Donna Summer, Mateusz Ziółko – Grzegorz Markowski (Perfect), Boogie – Chris Martin (Coldplay), Rafał Szatan – Sade, Adriana Kalska – Rita Ora.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – zdjęcia, wideo

Tymczasem zobaczcie najlepsze metamorfozy odcinka w naszej GALERII---> oraz naszych materiałach WIDEO poniżej:

MATEUSZ ZIÓŁKO JAKO LENNY KRAVITZ:

RAFAŁ SZATAN JAKO DAWID PODSIADŁO: