Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: w 6. odcinku show zaraz po Honoracie Skarbek na scenie Polsatu pojawił się Mateusz Ziółko, który przeistoczył się w Grzegorza Markowskiego z zespołu Perfect w utworze „Nie płacz Ewka”. Jego występ otrzymał owacje na stojąco! Zaraz po nim Marek Molak stał się… Popkiem. Wykonał „Wodospady”.Rafał Szatan wylosował Sade i „The Sweetest Taboo”. Boogie przeszedł metamorfozę w Chrisa Martina z Coldplay w hicie „A Sky Full Of Stars”. Michalina Sosna wcieliła się w Donnę Summer w „I Feel Love”. Kasia Maciąg przeistoczyła się w Wandę Kwietniewską z zespołu Banda i Wanda. Zaśpiewała „Nie będę Julią”. Adriana Kalska zamieniła się w Rię Orę w piosence „Anywhere”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 - kto wygrał 6. odcinek?

Po głosowaniu jurorów z ogromną przewagą prowadził Mateusz Ziółko, 11 punktów mniej miała Michalina Sosna, a tuż za nią uplasował się Rafał Szatan. Uczestnicy zdecydowali, że o włos z przewagą jednego punktu nad Michaliną zwyciężył Mateusz Ziółko. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jabłonce.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co w 7. odcinku?

A w kolejnym odcinku: Adriana Kalska – Agnieszka Chylińska, Boogie – Bobby Vinton, Marek Molak – Andrzej Piaseczny (Mafia), Honorata Skarbek – Sam Smith, Kasia Maciąg – Vanessa Paradis, Rafał Szatan – Jason Derulo, Michalina Sosna – Krzysztof Jaryczewski (Oddzial Zamknięty), Mateusz Ziółko - Klaus Meine (Scorpions).

Zobaczcnajciekawsze wykony z ostatniego odcinka w WIDEO poniżej:

ZWYCIĘSKI MATEUSZ ZIÓŁKO JAKO GRZEGORZ MARKOWSKI:

MAREK MOLAK JAKO POPEK: