W 7. odcinku show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Boogie wcielił się w Bobby’ego Vintona  w „My Melody Of Love”. Mateusz Ziółko wkroczył na scenę jako Klaus Meine z zespołu Scorpions i zaśpiewał „Still Loving You”. Po tym wykonaniu jurorzy wstali. Rafał Szatan wylosował Jasona Derulo „Want To Want Me”. Powodzenia, życzył mu sam Jason. Jury znowu oklaskiwało uczestnika na stojąco. Marek Molak przeistoczył się w Andrzeja Piasecznego z czasów „Mafii” i wykonał „W imię deszczu”. Adriana Kalska stała się Agnieszką Chylińską w utworze „Winna”. Kasia Maciąg przemieniła się w Vanessę Pradis w „Be My Baby”. Michalina Sosna wcieliła się w Krzysztofa Jaryczewskiego w hicie „Andzia”. Honorata Skarbek przeistoczyła się w Sama Smitha w „La La La”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 7. odcinek?

Po głosowaniu jurorów tę samą liczbę punktów – 29 mieli Rafał Szatan i Mateusz Ziółko, tuż za nimi uplasowali się: Ada Kalska (23) i Boogie oraz Marek Molak z 19 punktami. Uczestnicy zdecydowali, że między Rafałem i Mateuszem pozostanie remis. Obaj panowie otrzymali również tyle samo punktów od jurorów i tyle samo „dziesiątek”. W tej sytuacji o zwycięstwie zdecydowała przewodnicząca Małgorzata Walewska, która swoją „dziesiątkę” przyznała wcześniej Mateuszowi Ziółko. I to właśnie on po raz trzeci wygrał odcinek tej edycji. Jak wokalista zareagował na taką decyzję jurorów?

- Czuję się mega z tym wszystkim nie fair. To nie jest tak, że ja wygrywam ten odcinek – mówił Mateusz Ziółko, zapraszając na scenę Rafała. Nagrodę przekazali na Fundację „Szczęśliwe jutro”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co w następnym odcinku?

A w następnym „włoskim” odcinku: Kasia Maciąg – Romina Power, Michalina Sosna – Sophia Loren, Marek Molak – Raffaella Carra, Honorata Skarbek – Madonna, Boogie - Domenico Modugno, Adriana Kalska - Zucchero, Rafał Szatan - Andrea Bocelli, Mateusz Ziółko – Drupi.

Zwycięskie wykonania 7. odcinka zobaczysz poniżej: 

MATEUSZ ZIÓŁKO JAKO KLAUS MAINE Z ZESPOŁU SCORPIONS:

RAFAŁ SZATAN JAKO JASON DERULO: