W 8. odcinku show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako pierwszy metamorfozę przeszedł Boogie, który wystąpił jako Domenico Modugno w piosence „Nel blu dipinto di blu”. Mateusz Ziółko wylosował Drupiego w „Sereno E”. Rafał Szatan wcielił się w Andreę Boccellego. Wykonał utwór „Brucia la terra”. Po tym wykonaniu jurorzy bijąc brawo wstali. Kasia Maciąg i Paweł Jasionowski z 7. edycji show przeistoczyli się w Rominę Power i Al. Bano w „Felicita”. Adriana Kalska wkroczyła na scenę jako Zucchero w „Senza Una Donna”. Marek Molak stał się Raffaellą Carrą w „A far l’amore comincia tu”. Michalina Sosna wcieliła się w Sophię Loren. Zaśpiewała „Tu vuo fa l’americano”. Honorata Skarbek stała się Madonną w piosence „Like a Prayer”. Potem specjalny występ dali Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielając się w piosence „Zuppa Romana”. ZDJĘCIA z wszystkimi występami znajdziesz w naszej GALERII--->

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 8. odcinek?

Wszyscy jurorzy najwyższą notę przyznali Rafałowi Szatanowi. Uczestnicy zgodzili się z ich wyborem i 8. odcinek wygrał właśnie on. Czek na 10 tysięcy przekazał Fundacji  „Zdążyć z pomocą” na leczenie Natalki Kaczyńskiej, która walczy z zanikiem mięśni.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – co za tydzień?

A już w kolejnym odcinku: Kasia Maciąg – Thomas Anders (Modern Talking), Adriana Kalska – Adele, Michalina Sosna – Sarsa, Boogie – Drake, Honorata Skarbek – Amy Lee (Evanescence), Mateusz Ziółko – Don Vasyl, Marek Molak – Eric Burton (The Animals), Rafał Szatan - Ian Gillan (Deep Purple).

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – WIDEO

Kasia Skrzynecka jako Montserrat Caballe i Kacper Kuszewski jako Jose Carreras:

Rafał Szatan jako Andrea Bocelli: