W 9. odcinku 10. edycji  „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako pierwszy uczestnik wystąpił Mateusza Ziółko, który jako Don Vasyl zaśpiewał „Tańcz ze mną moje życie”. Adriana Kalska wcieliła się w Adele w utworze „Send My Love (To Your New Lover)”. Rafał Szatan stał się Ian Gillanem z Deep Purple w „Smoke On The Water”. Honorata Skarbek przeistoczyła się w Amy Lee z Evanescence w „Bring Me To Life”. Kasia Maciąg wylosowała postać Thomasa Andersa z Modern Talking i utwór „Brother Louie”. Michalina Sosna przeszła metamorfozę w Sarsę i wykonała hit „Motyle i ćmy”. Gratulacje Michalinie złożyła także sama Sarsa, która gościła w programie. Marek Molak przeistoczył się w Erica Burdon z The Animals w utworze „The House Of The Rising Sun”. Boogie wcielił się w Drake’a w „Hotline Bling”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto wygrał 9. odcinek?

Tym razem jurorzy TTBZ byli wyjątkowo nie jednogłośni. 10 punktów otrzymali od każdego z nich:  Boogie, Michalina Sosna, Marek Molak i Adriana Kalska. Szansę na wygraną mieli: Marek Molak, Boogie i Adriana Kalska. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Boogie. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „Pomoc Kobietom i Dzieciom” przeciwdziałającej przemocy w domu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kto przeszedł do wielkiego finału?

A o 100 tysięcy złotych w finałowym odcinku powalczą: Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Marek Molak i Adriana Kalska. Pozostali jak zwykle wystąpią w duetach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – 9 odcinek: WIDEO

Honorata Skarbek jako Amy Lee z Evanescence:

Marek Molak jako Eric Burdon z The Animals: