W najbliższą sobotę w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Marek Molak przeistoczy się w kontrowersyjnego wokalistę Popka, który ostatnio zasłynął nie tylko jako wokalista, lecz także jako gwiazda show tanecznego Polsatu „Taniec z Gwiazdami”.  Jak wyglądały jego pracę nad tą rolą? Marek ucieszył się, kiedy dowiedział się, w kogo ma się przeistoczyć? Czy wręcz przeciwnie – ten wybór bardzo go zaniepokoił? Zobaczcie co mówi o swojej metamorfozie!

- Ja nie jestem dużym gościem, więc problemem będzie robienie z siebie dużego gościa – opowiadał Maciejowi Dowborowi przed występem Marek. – On zrobił parę takich rzeczy, których w świecie muzy nie zrobił nikt – nagrał 11 płyt w rok – dodał Marek Molak.

- Wydaje mi się, że jeszcze nic co robiłeś w tym programie nie było tak trudne jak to, co teraz będziesz musiał zrobić – stwierdził na koniec Dowbor.

-  Też mi się tak wydaje. Wiesz co, ja się po prostu jaram Popkiem. I pewnie będzie OK! – podsumował rozmowę Marek Marek.

Jak piosenkę z repertuaru Popka wykonał Marek Molak? I czy faktycznie w roli „Króla Albanii” jest nie do poznania? Przekonajcie się oglądając fragment programu w WIDEO poniżej. Marek Molak faktycznie „dał czadu”?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 - gdzie i kiedy oglądać? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 – kolejny, 6. odcinek już w sobotę 13 października 2018 o godzinie 22:05 w Polsacie. Obejrzycie go specjalnie dla najnowszego wcielenia Marka Molaka?