Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: W poprzednim odcinku Rafał Szatan wcielił się w Sade i zaśpiewał „The Sweetest Taboo”. Aktor i mąż Basi Kurdej-Szatan to jeden uczestników, którzy ma największe szanse na zwycięstwo w show. Czy kolejne wcielenie przybliży go do tego celu? Tym razem Rafał Szatan wcieli się w Jasona Derulo - amerykańskiego wokalistę pochodzącego z Haiti. Na scenie Polsatu aktor wykona jeden z jego największych hitów „Want To Want Me”. Jak pracował nad przygotowaniem tego wykonu? I co myśli o samym Jasonie Derulo?

- Zdolny człowiek po prostu, jest świetnym wokalistą, świetnym tancerzem. (…). Ma bardzo dobrze opanowane falsety – mówi Rafał Szatan.  – Oglądałem to chyba z setki razy już do tej pory i za każdym razem jestem w szoku po prostu – opowiada o koncertowym występie Derulo, który ma odtworzyć. 

Przy okazie tego występu Rafał Szatan wystąpi bez koszuli i po raz pierwszy w tym programie pokaże swoją klatę! Takiego widoku w tej edycji show jeszcze nie było! A jak Rafał poradzi sobie z tym niełatwym wcieleniem? Zobaczcie fragment show w naszym WIDEO poniżej:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - gdzie i kiedy oglądać?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - 7. odcinek show z Rafał Szatanem w roli Jasona Derulo już w najbliższą sobotę, 20 października 2018 o godzinie 22:00 w Polsacie!