W 2. odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10” Michalina Sosna wcieliła się w Cleo w przeboju „Łowcy gwiazd”. Mateusz Ziółko wylosował Andrzeja Rybińskiego w piosence „Nie liczę godzin i lat”. Boogie z Łobuzów stał się Marcinem Millerem w hicie lat 90. „Chłop z Mazur”. Rafał Szatan przeistoczył się w Tanitę Tikaram. Zaśpiewał „Twist In My Sobriety”. Marek Molak przeszedł transformację w Phila Collinsa w „In The Air Tonight”. Katarzyna Maciąg wcieliła się w Wiesława Michnikowskiego w utworze „Addio pomidory”. Ada Kalska stała się Kim Wilde w hicie „You Came”. Honorata Skarbek przeistoczyła się w Justina Biebera.

Kto wygrał 2. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Jurorzy nie byli jednogłośni. Po ich głosowaniu prowadził Rafał Szatan, dwa punkty mniej czyli 29 miał Marek Molak a 25 Mateusz Ziółko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Rafał Szatan. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

ZDJĘCIA metamorfoz gwiazd z całego odcinak znajdziecie w naszej GALERII--->

A za tydzień: Andrzej Krzywy (De Mono), David Hidalgo (Los Lobos), Afric Simone, Liam Gallagher (Oasis), Maggie Reilly, Halina Kunicka, Grzegorz Hyży, Bono (U2). Już się nie możemy doczekać tych wykonań! A Wy?

HONORATA SKARBEK JAKO JUSTIN BIEBER:

MICHALINA SOSNA JAKO CLEO: