Finałowy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie zostanie wyemitowany  najbliższą sobotę. Dlaczego? Telewizja Polsat wprowadziła zmiany w emisji finałowego odcinka programu z racji na wypadające następnego dnia Święto Niepodległości. Z tej właśnie racji w czasie, w którym standardowo oglądamy program, Polsat wyemituje „Koncert dla Niepodległej” (początek 10 listopada o godzinie 21:45). Z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie rozstajemy się jednak na długo. Jego finał zostanie bowiem pokazany tydzień później – 17 listopada. Jakie inne zmiany dotyczące show czekają na nas w ten weekend?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znika z anteny Polsatu! Dlaczego?

W najbliższą niedzielę 11 listopada 2018, w miejsce powtórki show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", stacja zaprezentuje niespodziankę dla fanów programu, czyli odcinek specjalny, w którym będzie można zobaczyć wybrane wykonania ze wszystkich dotychczasowych edycji programu. To będzie prawdziwa gratka dla fanów tego muzycznego przedsięwzięcia! W końcu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest jednym z najpopularniejszych show w Polsce ostatnich lat. Producentem serii jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a w jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. 

Cieszcie się na taką zmianę w programie Polsatu? My już nie możemy się doczekać odcinka specjalnego z najlepszymi wykonaniami ze wszystkich dotychczasowych edycji programu!