W 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" w walce o zwycięstwo liczyły się tak naprawdę tylko dwa, ale za to naprawdę fenomenalne, występy. Zacznijmy jednak od początku. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze „That’s What I Like”. – Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od Ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski. Katarzyna  Dąbrowska stała się Amy Winehouse i zaśpiewała „Valerie”. Jury oklaskiwało ją na stojąco. – Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska. Staszek Karpiel-Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence „Wierniejsza od marzenia”. Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział grał sam Jacek Zieliński. Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński.  – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem. Następnie Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w „Papa Don’t Preach”.

Marta Wiejak stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w „Start Me Up”. – Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała. Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór „I’ve Been Thinking About You”. – To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski. Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit „Chłopiec z gitarą”. – Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka. Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał „Hold Back The River”. – Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - wyniki 9. odcinka

Jurorzy byli dość jednomyślni. Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21. Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek wygrała Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysięcy przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

A w kolejnym odcinku (filmowym): Kamil Pawelski - Joe Cocker (9 i 1/2 tygodnia), Staszek Karpiel-Bułecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet (Cztery wesela i pogrzeb), Ela Romanowska – Doris Day (Roztańczony buntownik), Iga Krefft - Lady Gaga (Narodziny gwiazdy), Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka (Akademia Pana Kleksa), Marta Wiejak – Fred Astaire (Blue Skies), Antek Smykiewicz – Ed Sheeran (Hobbit), Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera (Burleska).

Zdjęcia z 9. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" znajdziecie już w GALERII >>

Uwaga, ze względu na transmisję KSW następny odcinek wyemitowany zostanie dopiero 4 maja.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse w Twoja Twarz Brzmi Znajomo [WIDEO]