"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - znamy wyniki 3. odcinka. Doskonałymi wcieleniami w muzyków Bananaramy otworzyli go uczestnicy poprzednich edycji: Maria Tyszkiewicz, Kamil Bijoś i Marek Molak. Następnie jako Zenek Martyniuk wkroczył na scenę Kazik Mazur. Przed występem życzył mu powodzenia prawdziwy wokalista. - Od strony aktorskiej było genialnie i w punkt. Masz niesamowicie plastyczny głos - powiedział Kacper Kuszewski. Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w Annie Lennox w utworze "Here Comes The Rain Again". Po tym występie Kacper Kuszewski  i Małgorzata Walewska zgotowali jej owację na stojąco. - Naprawdę był to magiczny występ. Kasiu fantastycznie, bardzo ci dziękuję - komplementowała aktorkę Kasia Skrzynecka. Z kolei Iga Krefft przeistoczyła się w Selenę Gomez w hicie "Wolves".  - Gratuluję Iga, jesteś wspaniałą wokalistką - oceniła Małgorzata Walewska. Za to Staszek Karpiel - Bułecka stał się Benem E. Kingiem i zaśpiewał legendarne "Stand By Me". - Świetnie w ciele, świetnie w głosie, świetnie pod każdym względem -podsumował ten występ Kacper Kuszewski. Ela Romanowska tym razem zmieniła się w Missy Elliott w przeboju"Lose Control". Po tym wykonaniu wstali już wszyscy jurorzy. - Fenomenalne wykonanie naprawdę. Po prostu słów brak - stwierdził Paweł Królikowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - 3. odcinek

Kamil Pawelski wylosował postać Ryszarda Rynkowskiego i piosenkę "Dziewczyny lubią brąz". Z Kamilem na scenie spotkał się prawdziwy Ryszard Rynkowski. – Mam nadzieję, że prześwietni jurorzy bardzo miłym okiem spojrzą na ten wykon, bo uważam, że był bardzo bardzo udany – mówił. – Jak przystało na setny odcinek pokazałeś tutaj najwyższej próby występ – stwierdził Kacper Kuszewski. Antek Smykiewicz wcielił się w Davida Draimana z Disturbed w hicie "Sound Of Silence". – Podołałeś bardzo ciężkiemu zadaniu, także brawo! – powiedziała Małgorzata Walewska. Marta Wiejak stała się Sylwią Grzeszczak w przeboju "Małe rzeczy". – Cały występ był pełen ten fajnej energii, którą Sylwii piosenka ze sobą niesie i w refrenach brzmiałaś dokładnie jak Sylwia Grzeszczak. Brawo! – podsumowała Kasia Skrzynecka.

Jurorzy wyjątkowo byli jednomyślni. Najwyższą notę od wszystkich czterech otrzymała Ela Romanowska. Za nią zgromadziwszy o 16 punktów mniej, czyli 24 uplasowali się Staszek Karpiel – Bułecka i Katarzyna Dąbrowska. Uczestnicy przyznali Eli jeszcze kolejnych 25. Tym samym zebrawszy 65 punktów zwyciężczynią setnego odcinka została Ela Romanowska.

Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji „Zdążyć z pomocą” na leczenie Aleksa Światłowskiego. A w kolejnym odcinku: Chester Bennington z Linkin Park (Marta Wiejak), Barry Manilow (Kazik Mazur), Sting (Kamil Pawelski), Sławomir Świerzyński (Antek Smykiewicz), Beata Kozidrak (Iga Krefft), Jennifer Lopez (Katarzyna Dąbrowska), Kazik Staszewski (Staszek Karpiel – Bułecka), Ela Romanowska (Ewa Farna).

Zobacz zdjęcia z 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Iga Krefft jako Selena Gomez w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11"