"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" - wyniki 4. odcinka. W czwartym odcinku Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w Jennifer Lopez i wykonała „On The Floor”. – Mam wrażenie, że to było 99 procent J. Lo w J. Lo – mówiła Kasia Skrzynecka. Antek Smykiewicz stał Sławomirem Świerzyńskim, wokalistą zespołu Bayer Full w „Blondyneczka”. – Musimy wejść w układ jakiś to byśmy grali dwa razy więcej koncertów – stwierdził prawdziwy Sławomir Świerzyński, który pojawił się na scenie po występie Antka.  – Twój występ był profesjonalny, pełen elegancji i dostrzegałam w tobie ten czar, za który kochają pana Sławka fani – mówiła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft wylosowała Beatę Kozidrak i utwór „Płynie w nas gorąca krew”. – Dla mnie dzisiaj się wydarzyło coś niezwykłego w twoim występie. Ja nie wiedziałem, że ty masz taki głos! – dziwił się Kacper Kuszewski. – Uważam, że twój występ dzisiejszy to była petarda, brawo! – dodał. Kazik Mazur przeistoczył się w Barry’ego Manilowa w „Copacabanie”. – Czy kobieta czy mężczyzna - gotowi są w tobie się zakochać mój drogi – mówił Paweł Królikowski. Ela Romanowska przemieniła się w Ewę Farną w hicie „Bumerang”. Po tym występie Kasia Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski oklaskiwali Elę na stojąco. – Uważam, że podobieństwo i w głosie i w ruchu było ogromne. I bardzo ci dziękuję. Świetny występ – powiedział Kacper Kuszewski. Kamil Pawelski przeszedł metamorfozę w Stinga. Zaśpiewał „Englishman In New York”. – Bardzo podobał mi się, co podkreślił też Paweł, piasek w twoim głosie (…). I bardzo pięknie potem wszedłeś na górne tony (…) . Bardzo ci gratuluję – komplementowała Kamila Małgorzata Walewska. Marta Wiejak wcieliła się Chestera Benningtona z Linkin Park. – Uważam, że naprawdę dałaś radę – podsumował Kacper Kuszewski. Staszek Karpiel – Bułecka przeistoczył się w Kazika w utworze „12 groszy”. – Rozwaliłeś tę scenę na kawałki – powiedział Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - 4. odcinek

Jury tym razem nie było jednomyślnie. Małgorzata Walewska przyznała zwycięstwo Kamilowi, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski – Eli Romanowskiej a Kasia Skrzynecka  Kazikowi. Po ich głosowaniu Ela miała 33 punkty a Kamil 28. Uczestnicy zdecydowali, że z wynikiem 43 punkty 4. odcinek wygrywa Kamil Pawelski. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Stowarzyszenie mali bracia Ubogich.

Po losowaniu okazało się, że w 5. odcinku TTBZ 11 czekają nas następujące metamorfozy: Antek Smykiewicz - Rag’n”Bone Man, Katarzyna Dąbrowska – Thom Yorke (Radiohead), Marta Wiejak – Diana Ross, Kazik Mazur – Louis Armstrong, Iga Krefft – Katy Perry, Staszek Karpiel – Bułecka –Muniek Staszczyk (T.Love), Ela Romanowska – Kasia Nosowska, Kamil Pawelski – Snoop Dogg.

Zobacz zdjęcia z 4. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 11 Wyniki 3. odcinka. Kto wygrał? [ZDJĘCIA, WIDEO]