W 10. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" jako pierwszy jako David Paich z Toto na scenie pojawił się Łukasz Zagrobelny. Wykonał hit „Africa”. – Miałeś okazję zaprezentować nieprawdopodobne umiejętności wokalne i za każdym razem robi to na mnie tak samo ogromne piorunujące wrażenie – chwalił wokalistę Kacper Kuszewski. Ewelina Lisowska przemieniła się w Christinę Aguilerę w „Genie In A Bottle”. – Po pierwsze biłam ci brawo za fantastyczną barwę głosu jak Christina Aguilera. Po drugie fantastyczny taniec (…). Po trzecie bardzo pięknie odtworzyłaś to, co było w klipie. Brawa, brawa, brawa – mówiła Kasia Skrzynecka. Jeremi Sikorski wcielił się w Kamila Bednarka w „Chwile jak te”. – Takie chwile jak te to twoje zwycięstwo, no kochany (…) Co za energia. I ta autentyczna radość, która tak tryskała po prostu z ciebie. To jest wspaniałe – powiedziała Małgorzata Walewska. Adam Strycharczuk wylosował Katie Meluę i „Nine Million Bicycles”. – Spodziewałem się, ze zrobisz z tego jakiś job muzyczny, a okazało się, że ty śpiewasz tutaj liryczny, piękny utwór – podsumował Paweł Królikowski.

Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Britney Spears w „(You Drive Me) Crazy”. – Arcytrudne zadanie, z którym sobie bardzo dzielnie poradziłaś (…). Ciężka robota wykonana a wiem, że nie było ci łatwo, bo miałaś grypę – oceniła Kasia Skrzynecka. Robert Koszucki stał się Bogdanem Łyszkiewiczem z Chłopców z Placu Broni w utworze „Kocham wolność”. – Zrobiłeś dokładnie tyle, ile powinieneś. Zaśpiewałeś jak on, miałeś aurę, energię, prostotę jak on i to było bardzo podobne. A to przede wszystkim tutaj oceniamy – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Dana Reynoldsa z Imagine Dragons i zaśpiewała utwór „Believer”. – Ewelina to, co tutaj wyrabiasz jest niemożliwe (…). Twoja energia, twoja prawda wychodziła z tej piosenki, twój głos, który był męski – mówiła Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka-Klynstra wcieliła się w Jona Bon Jovi w „It’s My Life”. – Moim zdaniem postawiłaś dzisiaj na dobrą kartę, bo wiedząc, że nie możesz tak do końca tego głosu skopiować, skupiłaś się w ogromnym stopniu na tej energii, którą on ma, na tym co on ma w oczach. (…) Mam wrażenie, że jesteś takim zwierzęciem scenicznym, które ożywa w pełni, kiedy wchodzi na scenę – chwalił aktorkę Kacper Kuszewski. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - wyniki 10. odcinka

Po głosowaniu jurorów liderem tabeli był Adam Strycharczuk, 12 punktów mniej zgromadził Jeremi Sikorski, a jako trzeci uplasował się Robert Koszucki. Uczestnicy utrzymali werdykt jurorów i program wygrał po raz drugi Adam Strycharczuk, który dodatkowo otrzymał od radia RMF FM nagrodę specjalną z okazji 30-lecia stacji - statuetkę. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Stowarzyszeniu na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej.

ZOBACZ: Adam Strycharczuk jako Katie Melua [WIDEO, ZDJĘCIA]

A w kolejnym odcinku czekają nas takie metamorfozy:

  • Emilia Komarnicka-Klynstra – Anna Jantar
  • Łukasz Zagrobelny – Luciano Pavarotti
  • Ewelina Lisowska – Edyta Górniak
  • Kasia Ptasińska – DJ Bobo
  • Robert Koszucki – Gene Simmons (Kiss)
  • Ewelina Ruckgaber – Dominika Gawęda (Blue Cafe)
  • Jeremi Sikorski - Katy Perry
  • Adam Strycharczuk – Mieczysław Fogg

Zobacz metamorfozy z 10.odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Jeremi Sikorski jako Kamil Bednarek [WIDEO, FOTO]