W 11. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" jako pierwsza na scenie jako DJ Bobo pojawiła się Kasia Ptasińska. Wykonała przebój „Chihuahua”. – Świetnie poradziłaś sobie z tym zadaniem, chylę czoła – powiedział Kazik Mazur, który w tym odcinku zastępował w roli jurora Kacpra Kuszewskiego. Adam Strycharczuk wylosował Mieczysława Fogga i „Tango Milonga”. Występ zadedykował swojemu tacie a otrzymał za niego od wszystkich jurorów oklaski na stojąco. – Adaśku, po prostu kocham cię. To jest nieprawdopodobne. Ja już wiem, że Ty jesteś utalentowany. Naprawdę przekonywałeś mnie do tego długo (…) Ty dla mnie jesteś odkryciem tego programu – podsumowała dokonania Adama Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka-Klynstra stała się Anną Jantar w piosence „Wielka dama tańczy sama”. – Absolutnie dzisiaj to była najlepsza wersja Anny Jantar we wszystkich edycjach tego programu (…). Emilia bardzo ci dziękuję za ten niełatwy występ, bo było to coś naprawdę magicznego – oceniła Kasia Skrzynecka. A tysięczne wykonanie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” należało do Jeremiego Sikorskiego. Wcielił się w Katy Perry w utworze „Swish, Swish”. – Jeremi zaskoczyłeś mnie naprawdę w 100 procentach. Miałeś bardzo trudne zadanie. Katy Perry jest chłopczycą trochę. Im bliżej nam (facetom) tym dalej. Dlatego trudno znaleźć, ile procent jest kobiety a ile procent mężczyzny – mówił Kazik Mazur.

Łukasz Zagrobelny przeobraził się w Luciano Pavarotti w „Ave Maria”. Otrzymał od jurorów owacje na stojąco. – To był przepiękny tenor, pełen miłości, wrażliwości, to była po prostu miłość w twoim głosie, jeszcze raz dla ciebie wstaję – powiedziała Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Dominikę Gawędę z Blue Cafe w hicie „Buena”. – Jestem pod wielkim wrażeniem i czuję się jak w wehikule czasu – mówił gość programu Paweł Rurak – Sokal z Blue Cafe. – Niesamowite wrażenie stać obok samej siebie – dodała Dominika. – Gratuluję ci dzisiejszego występu. Cieszę się, że po tylu świetnych, męskich rolach dzisiaj byłaś tak fantastyczną kobietą – oceniła Kasia Skrzynecka. Robert Koszucki wcielił się w Gena Simmonsa z Kiss w „Rock And Roll All Nite”. – Mam wrażenie, że blisko twojej osobowości ten występ się znalazł. Mam wrażenie, że też barwę głosu miałeś bardzo bliską do oryginału – powiedziała Małgorzata Walewska. Ewelina Lisowska zmierzyła się z piosenką „To nie ja!” i postacią Edyty Górniak. – Kiedy śpiewasz to chcę krzyczeć z całego serca muzyką twojego śpiewu i wrażliwości. Jesteś cudna – komplementował wokalistkę Paweł Królikowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - wyniki 11. odcinka

Po głosowaniu jurorów na pozycji lidera uplasowała się Ewelina Lisowska (30 pkt), dwa punkty mniej uzyskał Adam Strycharczuk, a trzeci był Łukasz Zagrobelny (24 pkt). Uczestnicy zgodzili się z jurorami i zwyciężczynią 11. odcinka odcinka została Ewelina Lisowska. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto w finale?

Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że o 100 tysięcy złotych powalczą: Adam Strycharczuk (273 punkty), Emilia Komarnicka-Klynstra (333 punkty), Ewelina Lisowska (311 punktów) i Łukasz Zagrobelny (297 punktów). W duetach wystąpią zaś: Ewelina Ruckgaber, Kasia Ptasińska, Robert Koszucki i Jeremi Sikorski.

Zobacz zdjęcia z 11. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak z hitem "To nie ja" [WIDEO, FOTO]