W drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" jako pierwszy na scenie jako Dua Lipa w "New Rules" wystąpił Jeremi Sikorski.
- Za twój wkład, twoją pracę, precyzję i koncentrację na scenie naprawdę piątka z plusem – ocenił Kacper Kuszewski. Łukasz Zagrobelny wcielił się w Demisa Roussosa w utworze "Forever And Ever". – Jestem zaczarowana. O Zeusie! – komplementowała wokalistę Kasia Skrzynecka. Emilia Komarnicka-Klynstra przeistoczyła się w Kate Hudson i zaśpiewała "Ciemna Italiano". – Byłaś po prostu srebrną panterą tej sceny – stwierdził Kacper Kuszewski. Robert Koszucki stał się Jimem Morrisonem i wykonał "Riders On The Storm". – Znakomicie oddałeś ten nastrój i nostalgiczny taki powrót do przeszłości. Dziękuję ci bardzo za te wrażenia – powiedziała Małgorzata Walewska. Ewelina Lisowska wylosowała Korę i piosenkę "Szare miraże". – Brakło nam Kory nie tak dawno temu. I tutaj po kilku miesiącach przychodzi osoba młoda z jej piosenką i wychodzi jej to po prostu perfekcyjnie! – mówił Paweł Królikowski. Kasia Ptasińska zamieniła się w Artura Rojka w hicie "Długość dźwięku samotności". – Słyszymy, że mamy doświadczenia z kimś, kto jest po prostu wyrafinowanym artystą, jakim jest Ptasińska. I śpiewa po prostu rewelacyjnie i robisz nam po prostu wielką frajdę – chwalił Kasię Paweł Królikowski. Adam Strycharczuk wcielił się w The Weeknd i wykonał przebój "Starboy". – Bardzo ci gratuluję świetnego występu. Po prostu Starboy jak nic – mówiła Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber wylosowała postać Linn Berggren z Ace Of Base w "All That She Wants". – Znakomicie wcieliłaś się w postać, nawet miałam wrażenie, że twój stosunek do choreografii był trochę bardziej ekspresyjny niż samej autorki – podsumowała żartobliwie Małgorzata Walewska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - wyniki 2. odcinka

Po głosowaniu jurorów szansę na zwycięstwo mieli: Emilia Komarnicka – Klynstra (29 punktów), Kasia Ptasińska (27), Ewelina Lisowska i Robert Koszucki (po 26). Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka, zgromadziwszy 37 punktów, została Kasia Ptasińska. Czek na 10 tysięcy złotych Krzysiowi, podopiecznemu Fundacji Caritas w Radomiu.
 
A w trzecim odcinku show czekają nas następujące metamorfozy:

  • Jeremi Sikorski – Calvin Harris
  • Ewelina Ruckgaber – Krzysztof Klenczon
  • Czerwone Gitary, Adam Strycharczuk - Aldona Dąbrowska, Amadeo
  • Robert Koszucki – Olek Klepacz, Formacja Nieżywych Schabuff
  • Łukasz Zagrobelny – Marcin Ciurapiński – Big Day
  • Emilia Komarnicka – Klynstra – Halina Kunicka
  • Ewelina Lisowska – Beata Kozidrak – Bajm
  • Katarzyna Ptasińska – Madonna

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Ptasińska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12? Instagram, wiek, role