Kamila Boruta znów nie ma łatwego zadania. W 6. odcinku 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktorka musi wcielić się w jedną z największych i najbardziej charyzmatycznych gwiazd muzyki pop na świecie - Lady Gagę. To jednak dla niej doskonała okazja, aby w końcu zrobić dobre wrażenie na jurorach i poprawić swój wynik, bowiem po pięciu odcinkach Kamila znajduje się na samym dole tabeli punktowej.

Kamila Boruta jako Lady Gaga

Znana z filmu "Proceder" i serialu "Miłość na zakręcie" 36-latka doskonale wie, że występy na żywo Lady Gagi to w zasadzie kompletne muzyczne spektakle. Nie jest tajemnicą, że amerykańska piosenkarka bardzo lubi w czasie koncertów dawać swojej widowni nie tylko czystą rozrywkę, ale także przesuwać granice tego, co do tej pory można było zobaczyć w mainstreamie.

- Ona powiedziała coś takiego, że sztuka musi prowokować, wiec artysta też musi prowokować, a prowokować można tylko całą sobą - mówi Kamila.

Kamila Boruta otrzymała za zadanie jak najwierniej odtworzyć występ na żywo "Mother Monster" z megahitem "Born This Way". Czy podołała temu zadaniu? Dowiemy się już w najbliższym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego premierowa emisja rozpocznie się w sobotę 26 września o godz. 22:25.

Fragment występu Kamili Boruty z przebojem Lady Gagi do obejrzenia u nas już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Ptasińska jako Lady Gaga w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 [WIDEO, ZDJĘCIA]