13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróciła w świetnym stylu. Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku wygrał Maurycy Popiel, który wcielił się w Andrzeja Adamiaka w piosence "Zaopiekuj się mną". Zwycięzcą drugiego został natomiast Filip Gurłacz, który przeistoczył się w Eminema i wykonał hit "Not Afraid". W tabeli prowadzi Filip Gurłacz, tuż za nim są Karol Dziuba i Gosia Andrzejewicz. Jednak różnice między uczestnikami są naprawdę niewielkie. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - relacja z 3. odcinka

"Mój jest ten kawałek podłogi" i postać Andrzeja Donarskiego wylosował Filip Gurłacz. - Tak zrobić ten głos jeden do jednego po prostu jak kalka jak klon to nie wyobrażałam sobie, że ktoś mógłby tak zrobić Mr Zooba jak ty. Szał naprawdę - mówiła Kasia Skrzynecka.  

Z kolei Gosia Andrzejewicz stanęła na scenie jako Mariah Carey w hicie "Without You". I otrzymała od jurorów owacje na stojąco.  - To jest jeden z takich głosów, który wydaje się niepodrabialny. (…) Od pierwszych dźwięków było coś poruszającego w twoim śpiewaniu. Taka mądrość w tym jak prowadzisz, jak budujesz dramaturgię utworu. Po prostu coś przepięknego. Bardzo ci dziękuję za ten występ - chwalił Gosię Kacper Kuszewski.

ZOBACZ: Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey z hitem "Without You" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO]

Maurycy Popiel stał się Rickym Martinem w utworze "She  Bangs". - Byłeś troszkę bardziej nieśmiały niż jest w swoim klipie Ricky Martin. (…) Co nie zmienia faktu, że występ był fantastyczny, efektowny, świetnie zatańczyłeś, zaśpiewałeś bardzo muzykalnie - powiedziała Kasia Skrzynecka.

Czadoman wcielił się w Danutę Rinn. Zaśpiewał piosenkę "Gdzie ci mężczyźni". - Co za wdzięk, co za urok, co za lekkość motyla. Jesteś do zjedzenia. (…) Była wspaniała zabawa - stwierdziła Małgorzata Walewska.

Marta Gałuszewska wystąpiła jako Michael Jackson w "Earth Song". - Szacunek dla ciebie ogromny. Bardzo się bałem twojego występu, za ciebie się w sumie bałem. To jest maszyna, to jest legenda, to jest ktoś, kogo nie da się podrobić praktycznie w żadnym stopniu. Ty go nie podrobiłaś dzisiaj, tylko ja widziałem momentami Michaela. Poczułaś go całą sobą i widać było, że włożyłaś w to mnóstwo pracy – powiedział Adam Strycharczuk, który oklaskiwał Martę na stojąco.

Natalia Avelon zamieniła się w George’a Bakera i wykonała "Paloma Blanca". - Ja chętnie zacznę, gdyż jestem pod wrażeniem twojego rozwoju wokalnego. Naprawdę idziesz jak burza coraz lepiej. I widać, że wzięłaś sobie do serca uwagi oddechowe, bo naprawdę słychać efekty – skomentowała Małgorzata Walewska.

Kamila Boruta wcieliła się w Jennifer Lopez w hicie "Waiting For Tonight". - Pod względem oddania tej sensualności, tego latynoskiego ognia to naprawdę zadanie wykonane wspaniale. (…) To był ciężki występ i naprawdę podołałaś temu wyzwaniu - pochwalił Kamilę Adam Strycharczuk.

ZOBACZ: Kamila Boruta jako Jennifer Lopez z przebojem "Waiting For Tonight" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO]

Karol Dziuba przeistoczył się w Chrisa Martina z Coldplay i zaśpiewał "Adventure Of A Lifetime".  - Cudowny finał odcinka, cudowny - mówiła Kasia Skrzynecka. - Trudno się nie zgodzić - dodała Małgorzata Walewska. - Karol brawo! Naprawdę cudnie, jasno, lekko. Czuliśmy Brazylię? Ja tam czułam - mówiła rozemocjonowana Kasia Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - wyniki 3. odcinka

Po głosowaniu jurorów w tabeli z 34 punktami prowadziła Gosia, za nią uplasowali się Filip Gurłacz i Karol Dziuba. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka zostaje Gosia Andrzejewicz, która czek na 10 tysięcy złotych przekazała  Fundacji Zdążyć z Pomocą na przystawkę elektryczną do wózka inwalidzkiego dla fanki wokalistki, Magdy.

A w czwartym odcinku czekają nas następujące metamorfozy:

  • Maurycy Popiel - James Hetfield (Metallica)
  • Kamila Boruta - Krzysztof Zalewski
  • Czadoman - Felicjan Andrzejczak (Budka Suflera)
  • Natalia Avelon - Marilyn Monroe
  • Filip Gurłacz - Justin Bieber
  • Marta Gałuszewska - Ania Dąbrowska
  • Karol Dziuba - Bonnie Tyler

SPRAWDŹ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - sprawdź, kim są wszyscy uczestnicy 13. edycji