4. odcinek 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczął się od wykonania Karola Dziuby, który przeistoczył się w Bonnie Tyler w hicie "If You Were A Woman (And I Was A Man)". - Jestem zachwycona twoją robotą: wokalną (…), świetnie, że trzymałeś z lekkim przydechem delikatny głos, ponieważ i tak w twoim męskim gardle brzmiał lekko matowo z lekką chrypą jak Bonnie Tyler. (…) Karol ogromnie się cieszę bardzo ci gratuluję - mówiła Kasia Skrzynecka.

Maurycy Popiel wcielił się w Jamesa Hetfielda w przeboju "The Unforgiven". - Wystarczyło mi pierwszych 30 sekund, żeby upewnić się, że wszystkie elementy zarówno w wokalu  i jak i w ekspresji udało ci się świetnie uchwycić, ale miałem wrażenie, że gdzieś w środku spotkałeś się z tą postacią naprawdę. Twoje emocje, Twoje myśli, to co chcesz powiedzieć razem się skleiły z bohaterem, którego dzisiaj kreowałeś. To są zawsze dla mnie takie magiczne momenty - chwalił wykonanie Kacper Kuszewski.

Filip Gurłacz stał się Justinem Bieberem i zaśpiewał hit "What Do You Mean". - Patrzyłam na to wszystko i cały czas sobie myślałam, ależ skurczybyk jest utalentowany. To jest nieprawdopodobne, byłeś w swoim żywiole. I ten ruch, to było wszystko tak synchroniczne z tancerzami. Na to się patrzyło z przyjemnością (…). Mnie się to strasznie podobało. Gratuluję - powiedziała Małgorzata Walewska.

ZOBACZ: Filip Gurłacz jako Justin Bieber z przebojem "What Do You Mean?" [WIDEO]

Kamila Boruta wylosowała postać Krzysztofa Zalewskiego w utworze "Kurier". - To jest bardzo trudne zadanie. Bo jest ta chrypka charakterystyczna. Krzysiek też wysoko dosyć śpiewa w większości. Ciężko jest wejść na ten wysoki męski głos, mając damski. Ale mi się naprawdę ten utwór podobał, bo wykonałaś ogromną pracę (…). Mnie poruszył ten utwór - ocenił Adam Strycharczuk.

Gosia Andrzejewicz stanęła na scenie jako Belinda Carlisle w „Heaven Is A Place On Earth”. - Imponuje mi to, jak umiesz jako wokalistka odejść od swojego stylu śpiewania i zupełnie wtopić się w kogoś innego. Bardzo fajnie to dzisiaj wyszło. Gratuluję - stwierdził Kacper Kuszewski.

Marta Gałuszewska stała się Anią Dąbrowską w hicie "Porady na zdrady (dreszcze)". - Wydaje mi się, że te wszystkie maniery i te drobiazgi były znakomicie uchwycone i wszystko to się udało zrealizować. Barwa głosu też mi się wydawała bardzo bliska. Były takie moment, kiedy w ogóle była łudząco podobna (…). I wszystko mi się podobało - mówiła Małgorzata Walewska.

ZOBACZ: Marta Gałuszewska jako Ania Dąbrowska z hitem "Porady na zdrady" (Dreszcze)" [WIDEO]

Natalia Avelon przeistoczyła się w Marylin Monroe i wykonała "My Heart Belongs To Daddy". - Super naprawdę Natalia… Sztosik… - chwalił Natalię Adam Strycharczuk, który był naprawdę pod ogromnym wrażeniem jej metamorfozy.

Na koniec Czadoman wcielił się w Felicjana Andrzejczaka i zaśpiewał przebój "Jolka, Jolka pamiętasz". - Co za finał tego odcinka, ratunku (…). No dałeś czadu, to jest nieprawdopodobne! Wychodzisz na tę scenę i po prostu widać, że w tobie są takie pokłady poważnych przemyśleń bardzo głębokich i jestem szczęśliwa, że tak umiesz z tego skorzystać i nasi trenerzy dają ci narzędzia, żebyś tutaj czar taki rozpościerał - chwaliła wokalistę Małgorzata Walewska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - wyniki 4. odcinka

Po głosowaniu jurorów na pierwszym miejscu w tabeli był Czadoman. Za nim uplasowali się ex aequo Natalia Avelon i Maurycy Popiel. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został zebrawszy 60 punktów Paweł Dudek - Czadoman. Czek na 10 tysięcy przekazał na potrzeby Domu Dziecka nr 1 w Świebodzinie.

A w 5. odcinku czekają nas następujące metamorfozy: 

  • Karol Dziuba - Tymek
  • Filip Gurłacz - Agnieszka Chylińska
  • Gosia Andrzejewicz- Maryla Rodowicz
  • Kamila Boruta - Martin "Marty" Cintron (No Mercy)
  • Marta Gałuszewska - Whitney Houston
  • Natalia Avelon - Dolores O'Riordan (The Cranberries)
  • Maurycy Popiel - LP, czyli Laura Pergolizzi
  • Czadoman - Ozzy Osbourne

SPRAWDŹ TEŻ: Czadoman - kim jest Paweł Dudek prywatnie i zawodowo?