W ósmym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pierwszy na scenie pojawił się Maurycego Popiel w roli liderki zespołu Bondie, czyli Debbie Harry w utworze "Call Me". - Ja się zakochałem naprawę! - komentował w czasie występu Adam Strycharczuk. - Czad! Wokalnie utrzymany falset i damski głos fantastyczny. Arcydyscyplina w chodzeniu jak kobieta i trzymaniu razem kolan. Maurycy cudowny występ, bardzo ci gratuluję! - chwaliła aktora Katarzyna Skrzynecka

Następnie wystąpił Karol Dziuba jako Paweł Domagała w piosence "Wystarczę ja". - Macie trochę wspólnego ty i bohater, w którego się dzisiaj wcielałeś. Mogłoby się wydawać, że przez to masz prostsze zadanie, a mnie się wydaje, że trudniej jest wcielić się w kogoś, do kogo jest się bardziej podobnym, niż do kogoś, kto jest zupełnie kimś innym. Wokal, barwa głosu, sposób śpiewania, ruch. I jeszcze to coś, co trudno uchwycić - energia, to połączenie wesołka z wrażliwcem, wszystko było tutaj. Jeden do jednego dla mnie - zachwycał się wykonaniem Karola Kacper Kuszewski.

Kamila Boruta wylosowała Madonnę i zaprezentowała "Music". - Jestem urzeczona! Wspaniale udało ci się to wszystko połączyć. Jestem pod wrażeniem, że po takim wysiłku, jakim było skakanie, podeszłaś do DJ’a (…) i nie było ani grama zadyszki w twoim głosie, co dowodzi jak panujesz nad oddechem. Gratuluję ci tego, bo wiesz, że to jest punkt, do którego ja się zawsze przyczepiam. Tu nie miałam jak się przyczepić. Brawa! - oceniła występ Kamili Małgorzata Walewska.

ZOBACZ: Kamila Boruta nie do poznania jako Madonna z hitem "Music" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO, FOTO]

Czadoman wcielił się w Steviego Wondera w hicie "I Just Called To Say I Love You". - Po raz kolejny udowadniasz, że Czadoman to jest taka z przymrużeniem oka zabawa a to kim jest Paweł Dudek, dopiero w tym programie się ujawnia i jestem zaszczycony, że możemy tu z tobą obcować (…). Jesteś świetny, naprawdę! - mówił Adam Strycharczuk.

Z kolei Marta Gałuszewska zmieniła się w Andre i zaśpiewała hit "Ale Ale Aleksandra". Po jej występie na scenę wszedł Andre! - Ja nie myślałem, że mam bliźniaka! Naprawdę! - cieszył się ze spotkania z Martą artysta. Następnie wręczył jej zegarek, który miał założony podczas realizacji teledysku do piosenki "Ale Ale Aleksandra". Nie obeszło się też bez ich wspólnego występu, a to mogło zdarzyć się tylko w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! - Jeżeli chodzi o głos to ciężko jest męski głos kobiecie zrobić. Niemniej jednak świetnie się bawiliśmy a chyba o to w disco polo chodzi! - odniosła się do wykonania Małgorzata Walewska. Kacper Kuszewski nie podzielał jej zdania: - Ale Małgosiu, mnie się wydaje, że ten głos męski dzisiaj całkiem nieźle udało się Marcie uchwycić. To brzmiało bardzo naturalnie i właściwie w połowie piosenki już nie wiedziałem, czy to dziewczyna śpiewa czy facet. Właściwie wszystko się zgadzało. Ale ale ale zdolna! - mówił.

Natalii Avelon przypadła w udziale Paula Abdul z piosenką "Straight Up". - Olbrzymie brawa dla inscenizacji, dla synchronizacji grafiki i tańca - zaczęła Kasia Skrzynecka. - Głos rzeczywiście momentami uciekał, bo ty swój własny głos masz dużo lepszy, lepiej brzmiący. Natomiast widowisko, całokształt, twoja choreografia, twoje odtworzenie całego tego klipu - naprawdę fantastyczne! - podsumowała występ Natalii. A podekscytowany Kacper Kuszewski dodał: - To wszystko drodzy państwo było gotowe dopiero na próbie generalnej, dzień przed dzisiejszym występem. Czyli jedną krótką próbę miała Natalia, żeby w kostiumie, w butach, w tej fryzurze, z tymi tancerzami, w tym studio i z tymi wizualizacjami zrobić to tak, żeby wszystko się zgadzało i było precyzyjnie, synchronicznie wyszło tak, jak to zobaczyliśmy! I za to ja oficjalnie spadam z krzesła!

Zadaniem Gosi Andrzejewicz było odtworzenie Ireny Santor w festiwalowym wydaniu utworu "Już nie ma dzikich plaż". - W pierwszych dźwiękach miałem takie zderzenie, że nie słyszę do końca Ireny Santor, ale czuję tą klasę - stworzyłaś atmosferę. Naprawdę miałem ciarki, co się nie zdarza tak bardzo często, więc za to mega szacunek (…). To był kolejny twój popis wokalny i wspaniała robota - chwalił Gosię Adam Strycharczuk.

Ostatnie wykonanie wieczoru należało do Filipa Gurłacza, który trafił na Harrego Stylesa w przeboju "Adore You". Za swoje wykonanie otrzymał od Kasi Skrzyneckiej owacje na stojąco: - Wstałam z powodu adoracji i ogromnego szacunku dla twojej fantastycznej roboty aktorskiej i wokalnej po prostu w 200 procentach! I choreograficznej. Ta chrypeczka… ten taki lekko jakby zdzierający się momentami głos - idealnie zrobiony! Dla mnie masz Stylesa w 300 procentach: i wokalnie i aktorsko i choreograficznie! Filip czad!

SPRAWDŹ: Filip Gurłacz jako Harry Styles z hitem "Adore You" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO, FOTO]

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": wyniki 8. odcinka

Jurorzy podzieli się na dwa obozy: Kasia Skrzynecka i Małgorzata Walewska najwyższe noty przyznali - Filipowi Gurłaczowi, natomiast Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk - Kamili Borucie, która prowadziła w tabeli. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka zostaje Natalia Avelon. Swoją nagrodę, czek o wartości 10 tysięcy złotych przekazała Arce Fundacji Dzieci.

PRZECZYTAJ: Kim jest prywatnie i zawodowo Natalia Avelon?

W kolejnym odcinku czekają nas następujące metamorfozy: 

  • Marta Gałuszewska - Beyonce
  • Czadoman - Eugeniusz Bodo
  • Gosia Andrzejewicz - Boy George (Culture Club)
  • Maurycy Popiel - Will Smith
  • Karol Dziuba  - Martin Lee (Brotherhood of Man)
  • Kamila Boruta - Marie Fredriksson (Roxette)
  • Filip Gurłacz - Renata Przemyk
  • Natalia Avelon - Herwig Rüdisser (Opus)