Anna-Maria Sieklucka w końcu pokazała jurorom "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na co tak naprawdę ją stać. W czwartym odcinku wiosennej edycji popularnego show Polsatu aktorka przeistoczyła się w ikonę polskiej estrady, Justynę Steczkowską. Gwiazda filmu "365 dni" odtworzyła na scenie występ piosenkarki z przebojem "Boskie Buenos" autorstwa nieodżałowanej Olgi "Kory" Jackowskiej. 

Anna-Maria Sieklucka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Udało nam się dowiedzieć, że metamorfoza Anny-Marii Siekluckiej w Justynę Steczkowską powaliła na kolana absolutnie wszystkich znajdujących się wówczas na planie programu. Członkowie jury byli zachwyceni nie tylko samą charakteryzacją, ale także jej ruchem scenicznym i popisem wokalnych możliwości. Zgodnie uznali, że był to jej przełomowy moment w programie.

Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie - zachwyciła się Małgorzata Walewska. - Jak do tej pory - dodała Kasia Skrzynecka. – I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone - podsumowała Małgorzata. 

To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. 

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska

Fragment występu Anny-Marii Siekluckiej w roli Justyny Steczkowkiej możecie obejrzeć u nas jeszcze przed premierową emisją odcinka w Telewizji Polsat.

 

ZOBACZ TEŻ: Anna-Maria Sieklucka - kim jest aktorka, która zagrała Laurę w filmie "365 dni"? [WIEK, INSTAGRAM, ROLE]