Za nami już trzeci odcinek czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znana z roli Laury Biel w filmie "365 dni" Anna-Maria Sieklucka po raz pierwszy wcieliła się w postać mężczyzny, czarny koń tej edycji, Paweł Góral, przeistoczył się w babcię rock'n'rolla, a do tej pory niedoceniana przez jury Maja Hyży wystąpiła w duecie z uczestniczką poprzedniego sezonu show. O kim dokładnie mowa? Kto tym razem okazał się najlepszy i zgarnął 10 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny? Sprawdź poniżej!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" – występy z 2. odcinka

Magda Narożna jako Liz Mitchell z grupy Boney M. z hitem disco "Brown Girl In the Ring", Maja Hyży jako idolka nastolatek Billie Eilish z klimatyczną balladą "Lovely", do której gościnnie dołączyła uczestniczka 13.edycji Marta Gałuszewska jako Khalid, Anna-Maria Sieklucka jako Baranovski z przebojem "Lubię być z nią", Paweł Góral jako legendarna Tina Turner w "I Don't Wanna Lose You", Tamara Arciuch jako Urszula w wielkim polskim hicie lat 90. "Na sen", Michał Meyer jako francuska piosenkarka Zaz w "Qué vendrá ", Lesław Żurek jako przedwojenny gwiazdor Aleksander Żabczyński w "Już nie zapomnisz mnie", a na koniec Piotr Gawron-Jedlikowski jako Stachursky w przeboju "Typ niepokorny" – w trzecim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" na scenie działo się naprawdę dużo.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" – wyniki 2. odcinka

Zasady programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pozostają bez zmian. Każdy z jurorów ocenia występy uczestników, przyznając im wedle własnego uznania od 1 do 10 punktów. Po głosowaniu jury gwiazdy show przyznają dodatkowo po 5 punktów jednemu ze swoich konkurentów. Odcinek wygrywa ten, kto w sumie zdobędzie najwięcej punktów.

W trzecim odcinku wiosennej odsłony "TTBZ" najwyższą notę uzyskał Lesław Żurek – za swój wokalno-aktorski opis w roli Aleksandra Żabczyńskiego jako pierwszy w tym sezonie otrzymał od jury maksymalną liczbę punktów. Swój czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji Siepomaga.

Zobacz metamorfozy uczestników już teraz w GALERII.

SPRAWDŹ: Paweł Góral – kim jest prywatnie i zawodowo? [ŻYCIORYS, KARIERA, TTBZ, INSTAGRAM]