Maja Hyży po raz kolejny zachwyca jury i widzów czternastego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po świetnie przyjętych występach jako Natalia Kukulska i Amy Winehouse w ósmym odcinku wiosennej edycji show piosenkarka fenomenalnie wcieliła się w rolę jednej z najbardziej charyzmatycznych i najpopularniejszych aktualnie artystek - Miley Cyrus.

Uczestniczka emitowanego w Polsacie show wzięła na warsztat jej przebojowy singiel "Midnight Sky" z płyty "Plastic Hearts", który w 2020 roku królował na listach przebojów na całym świecie. Na Gala.pl mamy dla Was przedpremierowy fragment tego występu.

Maja Hyży jako Miley Cyrus

Trzeba przyznać, że tym razem zespół ekspertów od metamorfoz pracujący przy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" faktycznie podołał zadaniu. Jurorzy rozpływali się jednak nie tylko nad samą charakteryzacją, ale także głosem Mai.

Co odcinek to Ty nas zostawiasz z opadniętą "koparą". Dzisiaj było tak samo - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. 

Nie wiem co tu się stało, to jest jakaś magia! Oddać nie tylko całą Miley Cyrus, ale ten klimat, i jej barwę głosu, i w ogóle to jak Ty wyglądasz dzisiaj! To naprawdę będzie jeden z tych sztandarów, które będą krążyły po Internecie - podsumował Adam Strycharczuk. 

Występ Mai Hyży w roli Miley Cyrus już najbliższy piątek 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie. Jego fragment możecie obejrzeć już teraz w poniższym wideo.

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży zachwyca jako Amy Winehouse. Jury zgotowało jej owacje na stojąco