Maja Hyży wyrasta na faworytkę 14. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po zwycięskiej metamorfozie w Natalię Kukulską, piosenkarka utrzymuje najwyższą formę i fenomenalnie odtwarza występ nieodżałowanej Amy Winehouse. W siódmym odcinku show Maja wykonała jeden z największych przebojów zmarłej w 2011 gwiazdy - utwór "You Know I’m No Good" z jej bestsellerowego i obsypanego nagrodami albumu "Back to Black".

Maja Hyży jako Amy Winehouse

Trzeba przyznać, że Maja Hyży sprawdziła się w tej roli wprost fenomenalnie. Głos, charakteryzacja, ruchy - jurorzy stwierdzili, że to wszystko złożyło się na stuprocentową Amy.

Byłaś całkowicie, nie w 100 a w 200 procentach postacią, którą dzisiaj grałaś i w pełni nasze czteroosobowe brawa na stojąco Ci się należą. Coś fantastycznego! Bomba! - stwierdziła Katarzyna Skrzynecka. 

Niezwykła uczta dzisiaj, i dla ucha i dla oka, bo to był świetny występ na każdym poziomie. Dziesięć punktów - podsumował Kacper Kuszewski. 

Prowadzący oraz jury zgodnie przyznali, że będzie to jeden z tych występów, który na pewno przejdzie do historii programu. Czy mają rację? Przekonacie się w najbliższy piątek o 20:05 w Polsacie.

Przypomnijmy, że tabela wyników po szóstym odcinku wygląda następująco: 

  1. Maja Hyży
  2. Paweł Góral
  3. Anna-Maria Sieklucka 
  4. Tamara Arciuch
  5. Michał Meyer
  6. Magdalena Narożna
  7. Lesław Żurek
  8. Piotr Gawron-Jedlikowski 

7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" w najbliższy piątek 23 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

Przedpremierowy fragment występu Mai Hyży w roli Amy Winehouse do obejrzenia u nas już teraz.

SPRAWDŹ TEŻ: Maja Hyży nago na Instagramie. Zapozowała w zmysłowej sesji z partnerem [FOTO]