Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" zapowiada się niezwykle interesująco. Piotr Gawron-Jedlikowski wystąpił na scenie z zespołem Piękni i Młodzi i jako charyzmatyczna Magdalena Narożna, czyli jego koleżanka z programu, zaśpiewał utwór "Ona jest taka cudowna". Warto zaznaczyć, że jest to dopiero drugi przypadek w historii show Polsatu, w którym uczestnik wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji.

Piotr Gawron-Jedlikowski jako Magdalena Narożna

Przypomnijmy, że ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. W drugiej edycji show Polsatu aktorka Maja Bohosiewicz wcieliła się w postać Jakuba Molędy i poradziła sobie wyśmienicie. A czy Piotrowi udało się sprostać temu zadaniu? Już teraz możemy zdradzić, że sama Magda Narożna była zachwycona. za kulisami przebrała się nawet w identyczną sukienkę i zaśpiewała ze swoją "klonem" w duecie.

Piotr, powaliłeś mnie na kolana, po prostu aż łzy mam w oczach! Kocham Cię – powiedziała Magda.

Piotr odwzorował występ zespołu Piękni i Młodzi z ostatniego sylwestra w Polsacie. Na scenie pojawił się w oryginalne sukience Magdy z tamtego wieczoru. I porwał do tańca wszystkich członków jury.

Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom - wyznała Małgorzata Walewska. 

Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo, to jest ostateczna pochwała, chyba nie ma co więcej tutaj mówić - stwierdził z kolei Adam Strycharczuk.  

Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" w najbliższy piątek 16 marca o godzinie 20:05 w Polsacie. Tabela wyników po piątym odcinku wygląda następująco: 

  1. Piotr Gawron-Jedlikowski 
  2. Maja Hyży
  3. Tamara Arciuch
  4. Michał Meyer
  5. Magdalena Narożna
  6. Lesław Żurek
  7. Paweł Góral
  8. Anna-Maria Sieklucka 

Zobacz już teraz w naszym przedpremierowym wideo, jak Piotr Gawron-Jedlikowski poradził sobie z metamorfozą w wokalistkę zespołu Piękni i Młodzi.

SPRAWDŹ TEŻ: Alvaro Soler zdradza, co sądzi o występie Piotra Gawrona-Jedlikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [TYLKO U NAS]