Pierwszą rolą Anny Dereszowskiej w rywalizacji o 10 tysięcy na wybrany cel charytatywny okazał się Ed Sheeran w utworze „Shape of You”.

Krzysztof Antkowiak, który jak wyjawił Maćkowi Dowborowi, już od dziecka lubił naśladować innych wykonawców, zmierzył się z postacią Stevie Wondera i zaśpiewał utwór „Isn’t She Lovely?”

Sting przypadł w udziale Kacprowi Kuszewskiemu. Wykonał „Shape of My Heart”. Doskonały występ uzupełniła misterna charakteryzacja aktora.

Kasia Moś przeistoczyła się w Kayah w przeboju „Po co”.

Marcel Sabat wylosował legendarnego muzyka Johnny’ego Casha. W rozmowie z Maćkiem przyznał się, że by powtórzyć tekst piosenki „Ring of Fire” budził się o 3. nad ranem.

Ola Gintrowska wcieliła się w Irenę Jarocką w szlagierze „Motylem jestem”. Jak wyznała Maćkowi w programie najbardziej boi się wyzwań tanecznych. 

Beata Olga Kowalska lubi wyzwania. To między innymi dla nich zdecydowała się na udział w programie. Rozpoczęła od trudnego zadania – przeszła  metamorfozę w Mesajah w hicie „Lepsza połowa”.

W Shazzę przeistoczył się Mariusz Ostrowski. Zaśpiewał „Baiao bongo”! Jak mu poszło?

Pierwszy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Krzysztof Antkowiak. 10 000 złotych przekazał na rehabilitację Ewy Woźniak, podopiecznej Fundacji Avalon. A co w show wydarzy się za tydzień?

W drugim odcinku show na scenie programu zobaczymy takich artystów jak Lou Bega, Ylvis, Amanda Lear, Jamal, Maryla Rodowicz, Imany, Luis Fonsi. W konkurencji „Pojedynek” Kacper Kuszewski wyzwał Annę Dereszowską. Oboje wcielą się w Marylę Rodowicz.

Jak im pójdzie? Oglądajcie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w najbliższą sobotę!

Pamiętacie wczorajszy wystrój Kacpra Kuszewskiego? Jak poradził sobie w roli Stinga?